RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Lai tiktu pie seksa, skolnieks Facebook profilā sakrājis miljons LIKE klikšķu

Lai tiktu pie seksa, skolnieks Facebook profilā sakrājis miljons LIKE klikšķu
Foto: Facebook
Kaspars Ūdris · 25.01.2013. 06:51

Traka, traka ir šī pasaule.

 

Kādam Norvēģijas skolniekam izdevies savākt savā "Facebook" profilā miljonu "likes" no šī sociālā tīkla lietotājiem. Viņš savā profilā ierakstījis, ka šāds atbalsts viņam nepieciešams seksam. "Likes" klikšķi esot nepieciešami, lai meitene piekristu ar viņu pārgulēt - raksta portāls Mixnews.lv

 

Fotogrāfiju, kurā redzams potenciālais mīlnieku pāris, viņš publicēja savā "Facebook" profilā.

 

Savākt nepieciešamo skaitu "like" izdevās dažu stundu laikā. Divdesmitgadīgais Petters Kvernengs saderējis ar Katrinu Johansoni, ka ar Facebook palīdzību savāks miljonu "likes". Savā profilā jaunietis publicēja fotogrāfiju, kurā tur rokās papīra lapu ar uzrakstu "Katrina teica, ja es spēšu savākt vienu miljonu "likes", viņa ar mani pārgulēs".

 

Sociālā tīkla lietotāji nekavējoties metās puisim palīgā, un pēc dažām stundām lieta tika paveikta. Pēc Pettera teiktā, šis triks sākās vienkārši jokojoties. Taču pāris ir nolēmis "izpildīt solīto", lai nepieviltu cilvēkus, kuri viņus atbalstīja.

 

Jaunietis naivi cer, ka viņa draudzenes vecāki nav reģistrējušies sociālajos tiklos. Taču pāra fotogrāfija nonākusi masu mediju rokās, tāpēc nav izslēgts, ka meitenes vecāki jau ir lietas kursā.