RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

EKSKLUZĪVI: Šarmantās dziedātājas Crystal erotiskā fotosesija speciāli festivālam EROTS

EKSKLUZĪVI: Šarmantās dziedātājas Crystal erotiskā fotosesija speciāli festivālam EROTS
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 01.02.2013. 14:14

Pikanti! Skaisti un seksīgi.

 

Februāra izskaņā savu 15 gadu jubileju atzīmēs festivāls «Erots», bet jau šonedēļ nebēdnīgai fotosesijai ļāvās šā festivāla jaunā vadītāja – dziedātāja Crystal. Rezultātā taps fotogrāfijas oficiālam paziņojumam par viņu kā šā pasākuma vadītāju.

 

Šovā «OKartes skatuve» iepazītā Crystal mediju uzmanības lokā nonāca, pateicoties savam izskatam, un acīmredzot tieši šā paša iemesla dēļ viņa un dažādu mūziklu aktieris Oskars Zaļkalniņš būs šāgada festivāla «Erots» vadītāji. «Piedāvājumu vadīt šo pasākumu es saņēmu vienā no sociālajiem tīkliem no kāda paziņas. Sākumā domāju, ka tas ir tikai joks. Taču, noskaidrojot visu sīkāk, nolēmu piekrist. Man tas būs pārbaudījums kā pasākuma vadītājai,» žurnālam »Vakara Ziņas« stāstīja Crystal, īstajā vārdā Kristīne Zemture.

 

Izrādās, viņa līdz šim nekad nav bijusi uz «Erotu» un līdz ar debiju pasākuma vadītājas ampluā viņai šī būs pirmā saskare ar pašu festivālu. «Es nekad neesmu uz to bijusi. Domāju, man būs visai interesanti redzēt šo festivālu un būt daļai no tā,» atzīst Crystal. Tiesa, uz to, ka meitene uz skatuves būs tikpat vaļīga kā šā festivāla viesi, cerības ir mazas... «Man katrai dienai būs savs tērps. Pirmās dienas kleita jau zināma: tā būs fifīga kleitiņa ar garu caurspīdīgu šalti aizmugurē. Otrās dienas tērpu šīs nedēļas laikā man piemeklēs. Bet es noteikti uz skatuves nebūšu atkailināta, jo pikantēriju pietiks no māksliniekiem, kas tur uzstāsies,» saka Crystal.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com

 

Slavenības, skandāli, pikantērijas iknedēļas žurnālā Vakara Ziņas