RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Kas noticis ar Leonu un kur palika nauda? Jaunā UgunsGrēka sezona ir klāt!

Kas noticis ar Leonu un kur palika nauda? Jaunā UgunsGrēka sezona ir klāt!
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 04.02.2013. 10:10

Vēl mazliet pacietības un gaismā nāks atbildes uz daudziem skatītāju jautājumiem – vai Ramona piesavinājās Leona operācijai domāto naudu? Kurš tagad valda viesnīcā? Kas noticis ar Leonu? 

 

 

Viesnīcā valda intrigas, kaislības, vājības un, protams, mīlestība ar neparedzamiem notikumu pavērsieniem un jauniem aktieriem. Jaunākā UgunsGrēka sezona būs skatāma no 18.februāra darba dienās 20:20 kanālā TV3! Lai īsinātu laiku līdz jaunākajām sērijām, interneta video portāls TV3 Play sarūpējis īpašu filmu, kura ļauj kavēties atmiņās par aizvadītos UgunsGrēka sezonu, un ielūkoties jaunajās sērijās.

 

Ir pagājis pusgads kopš viesnīcā pazuda koferis ar Leona operācijai paredzēto naudu, un kuru kāroja iegūt ne viens vien. Pēdējais, ko redzēja TV3 skatītāji, bija kofera nonākšana Ramonas rokās. Vai viņas sirdsapziņa ierunājās un nauda tika atdota Leonam, lai veiktu tik svarīgo operāciju Šveicē? Vai tomēr uzvarēja Ramonas aprēķins un alkatība, paturot prāvo naudas summu sev? Ieva Aleksandrova– Eklone apgalvo, ka jaunajā sezonā notikumi pieņems vēl lielākus apgriezienus: „Laikam jāsāk ar atvainošanos partneriem, kuriem kā Ramona sabļāvu virsū aizvadītajā sezonā. Un jāsaka, ka tālāk, mīļie, būs vēl trakāk - taisos arī palaist rokas, tā kā saturaties! Neapšaubāmi manas Ramonas moto jaunajā sezonā būs Mērķis attaisno līdzekļus!”

 

Viesnīcas jaunie iemītnieki

 

Jaunajā UgunsGrēka sezonā sagaidāma jaunu aktieru pievienošanās viesnīcas iemītniekiem – otrajā sērijā jeb 19.februāra vakarā viesnīcā ieradīsies Signe un Margots. Signes ādā iejutīsies jaunā Latvijas Nacionālā teātra aktrise Anta Aizupe. Signe ir jauna meitene, kura pieradusi ar visu tikt galā viena pati, ir ļoti patstāvīga, mērķtiecīga un arī spītīga. Viņas pieredze, kas iegūta, naktīs strādājot par bārmeni dažādos klubos, ļauj izmantot seksuālo pievilcību, lai manipulētu ar vīriešiem. Signe ir meitene hameleons, kura spēj piemēroties apkārtējiem cilvēkiem un parādīt tikai to sava rakstura šķautni, ko no viņas gaida.

 

Otra jaunā UgunsGrēka varoņa Margota tēlā iejutīsies Valmieras drāmas teātra aktieris Ģirts Rāviņš. Margots ir hematologs – speciālists, kas nodarbojas ar asinsrades sistēmas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Viņš strādā vietējā Kurzemes piejūras slimnīcā, kur pacientu ir visai maz un interesantu pacientu nav vispār. Viņš vēlas atklāt kādu unikālu metodi asins slimību ārstēšanai, bet diemžēl viņam tas vēl nav izdevies. Līdz šim Margotam vairāk nācies sastapties ar pacientiem, kuri tic, ka visām asins slimībām palīdz dēļu pielikšana vai karstas peldes. Slimnieku muļķība ļauj nopelnīt naudu, bet viņam negribas pelnīt tikai šādā veidā.

 

Kā sola seriāla veidotāji, šie nav vienīgie jaunpienācēji, jo pavisam drīz uzradīsies Signes māsa Luīze, kuru atveidos Liepājas teātra aktrise Madara Melne. Tāpat viesnīcā gaidāma Ritas atgriešanās, kuru atveido aktrise Marija Bērziņa.

 

Jauno sezonu gaidot

 

Lai īsinātu laiku līdz jaunajām UgunsGrēka sērijām, lielākais nacionālais interneta video portāls TV3 Play ir izveidojis īpašu filmu, kurā iespējams atskatīties uz aizvadītās sezonas notikumiem, kā arī ļauts ielūkoties jaunāko sēriju kadros un stāstā.

 

Skatieties īpašo TV3 Play filmu jau tagad http://www.tv3play.lv/play/297874