RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Sandis Ozoliņš stāsta, kāpēc atgriežas Latvijas izlasē

Sandis Ozoliņš stāsta, kāpēc atgriežas Latvijas izlasē
Foto: Dinamo Rīga
· 06.02.2013. 19:31

Viens no visu laiku labākajiem Latvijas hokejistiem Sandis Ozoliņš, kurš valstsvienībā atgriezies pēc sešu gadu pārtraukuma, pēc pirmdienas ledus nodarbības sniedza skaidrojumu, kā nonācis līdz lēmumam palīdzēt izlasei - ziņo portāls TVNet.lv.

 

Pieredzējušais aizsargs arī atklāja, ka Latvijas mērķis ir izcīnīt ceļazīmi uz Soču olimpiskajām spēlēm.

 

Iemeslu neatklāj

 

«Viss notika ļoti ātri. Man piezvanīja Gunārs Ķirsons un atstāstīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sarunu. Viņi man bija izteikuši piedāvājumu kļūt par valstsvienības konsultantu. Ar atbildes sniegšanu nesteidzos, bet pēc kāda laika apvaicājos, vai Nolana vadītajai izlasei atradīsies vēl viena vieta priekš aizsarga, uz ko tika dota pozitīva atbilde,» skaidroja leģendārais latviešu aizsargs.

 

40 gadus vecais Ozoliņš kategoriski atteicās sniegt sīkāku informāciju par savu motivāciju atgriezties izlasē pēc septiņu gadu pārtraukuma.

 

Atceras Nolanu

 

Latvijas aizsargs atklāja, ka Tedu Nolanu viņš atminas jau no Nacionālās hokeja līgas (NHL) laikiem. «Jā, noteikti. Es zināju par viņu, es zināju arī par to, kāda attieksme bija viņa spēlētājiem. Visi hokejisti par Nolanu kā speciālistu atsaucās ļoti pozitīvi.»

 

«Pēdējo spēli izlasē es ļoti labi atceros, tā bija pret kazahiem - mēs zaudējām,» kodolīgs savos izteikumos Ozoliņš.

 

Mērķis - uzvarēt

 

«Vienīgais iemesls, kādēļ mēs visi esam šeit, ir - lai izcīnītu ceļazīmi uz Soču olimpiskajām spēlēm. Tas ir mūsu mērķis, un domāju, ka puišiem ir liela motivācija. Dosimies laukumā, lai uzvarētu,» sacīja Ozoliņš.

 

Ozoliņš Latvijas izlasē nav spēlējis kopš 2006.gada, kad tās rindās startēja Turīnas olimpiskajās spēlēs. Latvijas valstsvienību aizsargs pārstāvējis divos pasaules čempionātos, divās Olimpiādēs un vienā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā.

 

Olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēļu grafiks (Arēna Rīga)

 

 

07.02.2013. 15:30 Francija - Kazahstāna

07.02.2013. 19:30 Latvija - Lielbritānija

08.02.2013. 15:30 Francija - Lielbritānija

08.02.2013. 19:30 Kazahstāna - Latvija

10.02.2013. 13:00 Lielbritānija - Kazahstāna

10.02.2013. 17:00 Latvija - Francija

 

TVNet.lv, Krusttevs.com