RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Tiek atklāti telefonbalsošanas noteikumi Eirovīzijā; Vēl nopērkamas pēdējās biļetes uz Palladium

Tiek atklāti telefonbalsošanas noteikumi Eirovīzijā; Vēl nopērkamas pēdējās biļetes uz Palladium
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 07.02.2013. 03:45

Biļetes vēl joprojām ir pieejamas Biļešu Servisa kasēs. 

 

Pirmo reizi Eirovīzijas vēsturē pusfinālu koncertos "Dziesma 2013" skatītāji un visu dalībnieku līdzjutēji var piedalīties koncertos un atbalstīt savus favorītus klātienē. Vēl ir pieejamas biļetes uz koncertiem Palladium koncertzālē 8. un 9. februārī. ATBALSTI KLĀTIENĒ savējos!

 

 

Latvijas Televīzija jau šobrīd atklāj balsošanas nosacījumus pusfinālos:

 

Gan pirmajā pusfinālā 8. februārī, gan otrajā pusfinālā 9. februārī, sešas labākās dziesmas tiks noskaidrotas balsošanas rezultātā. Balsot varēs gan TV skatītāji, gan žūrija 9 cilvēku sastāvā; sešas dziesmas-finālistes katrā pusfinālā noteiks skatītāju un žūrijas kopvērtējums attiecībā 50:50.

 

Balsošana sāksies pēc pēdējās dziesmas izskanēšanas; balsošanas procesam tiks atvēlētas 15 minūtes. Nobalsot varēs gan telefoniski, gan īsziņu veidā, maksa par zvanu - Ls 0,30 (t. sk. PVN). Būs iespējams nobalsot arī ar t.s. triecienīsziņu palīdzību, kas nozīmēs ar vienu reizi nosūtīt 5 balsis. 1 triecienīsziņas cena tādā gadījumā būs Ls 1,25 (t. sk. PVN). Zvanu un īsziņu skaits no viena numura būs ierobežots. Detalizēta informācija par balsošanu tiks atklāta arī tiešraides laikā, bet rezultāti tiks paziņoti tiešraides beigās.

 

Skatītāji par savu izvēli jau var sākt domāt savlaicīgi, jo LTV interneta vietnē http://www.ltv.lv/eirovizija iespējams noklausīties visu 24 pusfinālā iekļuvušo dziesmu galīgos variantus.

 

Atgādinām, ka pusfinālu koncerti notiks Palladium koncertzālē brīvā un sirsnīgā gaisotnē, klātesot publikai, kas, „stāvēs kājās”, lai aktīvi varētu piedalīsies visās koncertu norisēs. Abus pusfinālus un arī finālu vadīs Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers un Nacionālā teātra aktrises Madara Botmane un Anta Aizupe. Kopā ar konkursa dziesmu izpildītājiem uz skatuves viesu statusā uzstāsies gan pašmāju gan ārvalstu mūziķi.

 

Nacionālās atlases fināls notiks jau nākošās nedēļas beigās 16. februārī Ventspils teātra namā „Jūras vārti”.

 

Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizē sadarbībā ar ilggadējiem sadarbības partneriem – Ventspils pilsētu un Ventspils attīstības aģentūru, kuri jau trīspadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu Starptautiskā dziesmu konkursa rīkošanā, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

 

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Pusfināli paredzēti 14. un 16. maijā, bet fināls – 18. maijā. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16.maijā.

 

Informācija par konkursu - http://www.ltv.lv/eirovizija .