RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Uzradusies vēl viena skaistule - māsa Šomase

Uzradusies vēl viena skaistule - māsa Šomase
Foto: Publicitātes foto (Rsfoto.lv)
Kaspars Ūdris · 08.02.2013. 15:09

Šajās dienās risinās Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālās atlases pusfināli, kuros viena no dalībniecēm ir arī Šomasu dinastijas jaunākā atvase – Kristīne.

 

Līdz šim uz lielās skatuves tikusi tikai viena no trim māsām Šomasēm – Liene (26). Pērn sevi šovā «Okartes skatuve» gluži labi parādīja arī jaunākā māsa – Valmieras Viestura vidusskolas 12. klases skolniece Kristīne (19), kura ar zviedru autoru sarakstīto dziesmu «Phoenix Fly» mēģinās tikt Eirovīzijas finālā.

 

Viņa nupat piedalījusies visai jautrā fotosesijā, taču interesantākais, ka ziņu par to medijiem nosūtījusi kāda Ieva Šomase. Līdz šim vēl bija dzirdēts tikai par vecāko māsu Sandru Šarloti (27), bet kas ir Ieva (māti sauc Arta)?

 

«Tā ir mana vecākā māsa Sandra!» no »Vakara Ziņām» padzirdējusi šo jautājumu, sāka smieties Kristīne. «Es pati arī nesaprotu, kāpēc viņa sev izveidojusi šādu e-pastu!» Izrādās, Sandra Šarlote uzņēmusies teju vai jaunākās māsas menedžeres pienākumus. «Jā, viņa ir pieslēgusies [Eirovīzijas projektam] – kārto dažādas lietas, lai tas nebūtu jādara man,» paskaidroja Kristīne.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com