RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Reiniks kļuvis tik «biezs», ka nu jau atpūšas arī pirms, nevis tikai pēc darba

Reiniks kļuvis tik «biezs», ka nu jau atpūšas arī pirms, nevis tikai pēc darba
Foto: Ekrānšāviņi no interneta
Kaspars Ūdris · 10.02.2013. 14:31

Reiniks draugiem sarīkojis atvaļinājumu Dominikānā.

 

Lauris Reiniks kopā ar savu radošo komandu un draugiem janvāra beigās atpūtās Karību jūras krastā – Dominikānas Republikas kūrortā Puanta Kana. Laikam labi pelna: dziedātājs aizvien biežāk viesojas siltajās zemēs, un drīz jau par Reinika atvaļinājumu varēs uzskatīt viņa parādīšanos šajos platuma grādos...

 

Jau ierasts, ka, beidzoties kādam šovam, kuru vada dziedātājs Lauris Reiniks, mūziķis dodas atpūsties uz Ameriku. Taču šoreiz Reiniks pat negaidīja šova beigas, bet atpūsties devās vēl krietni pirms TV3 gaidāmā šova «Koru kari 3» sākšanās – dziedātājs janvāra beigās kopā ar saviem draugiem devās divu nedēļu ilgā atpūtas braucienā uz Ameriku.

 

Savā profilā sociālajā tiklā facebook.com Reiniks iesākumā publicēja fotogrāfiju, kas tapusi Ņujorkā, bet pēc tam fanus iepriecināja (vai arī kārdināja) ar foto, kurā redzams peldšortos Dominikānas Republikas kūrortā. Pagājušās nedēļas izskaņā Reiniks un viņu pavadošā svīta – fona vokālistes Marta Kukarane, Madara Rubene un Rūta Dūduma, kā arī tērpu māksliniece Biruta Vainovska un dejotāja Aleksandra Kurusova ar draugu Oskaru Ostrovski – atgriezās dzimtenē. Jau esot Latvijā, mūziķis publicēja amatieru videoklipu, kurā redzams draugu kompānijā jautri pavadot laiku un baudot tropu saulīti. «Bijām aptuveni divas nedēļas ilgā atvaļinājumā,» žurnālam »Vakara Ziņas« pastāstīja Kurusova. «Man tas bija pirmais garais atvaļinājums. Iniciators, kā parasti, bija Lauris – viņš vienmēr saplāno un izdomā visādus ceļojumus. Laiks tiešām bija fantastisks, sajūtas, kā būtu bijusi paradīzē. Ja man nebūtu jāatgriežas pie daudzajiem darbiem un būtu tāda iespēja, es labprāt vēl kādu laiciņu pabaudītu saulīti.»

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com