RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Līdz ceturtdienas vakaram dziedātāja Samanta Tīna lūdz personīgi pieteikties savus fanus

Līdz ceturtdienas vakaram dziedātāja Samanta Tīna lūdz personīgi pieteikties savus fanus
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 11.02.2013. 14:53

Dziedātāja Samanta Tīna ar skaņdarbu “I Need A Hero” šonedēļ piedalīsies “Eirovīzijas” Dziesmu konkursa Nacionālās atlases “Dziesma 2013” finālā. Līdz tam Samanta aicina ikvienu atsūtīt savu stāstu par varoņiem, kuri ir tepat, mums līdzās.

 

“Dziesma “I Need A Hero” nav par kādu konkrētu cilvēku vai varoņdarbu, bet par mums pašiem un mūsu līdzcilvēkiem, kuru darbu mēs dažkārt aizmirstam novērtēt.

 

"Uzskatu, ka mūsdienās varonis ir ikviens, kurš pašaizliedzīgi veic savu darbu, palīdzot cilvēkiem, pat negaidot, ka kāds viņiem par to teiks īpašu paldies. Ceru, ka dziesma “I Need A Hero” būs simboliska pateicība šiem pašaizliedzīgajiem cilvēkiem – skolotājiem, ārstiem, ugunsdzēsējiem, glābējiem, maizes cepējiem un zemes kopējiem – ikvienam mūsu valsts iedzīvotājam, jo varonis ir katrā no mums”, teic Samanta Tīna.

 

Tuvojoties “Eirovīzijas” Nacionālās atlases finālam, arī Samanta Tīna vēlas izteikt pateicību ikvienam, kurš viņu atbalstīja ceļā uz konkursa finālu. “Es nevaru personīgi paspiest roku visiem, kuri balsoja, atbalstīja un sūtīja labās domas, tomēr dažiem es varu dāvāt iespēju klātienē noskatīties “Eirovīzijas” Nacionālās atlases finālu Ventspilī.”

 

Lai saņemtu dāvanu – ielūgumus uz konkursa noslēguma koncertu, līdz ceturtdienas vakaram Samanta aicina nosūtīt uz e-pastu info@producents.lv savu stāstu par mūsu cilvēku varoņdarbiem. “Ik dienas mēs paejam garām notikumiem, kuri maina cilvēku likteņus. Ceru, ka atsūtot mūsu līdzcilvēku un savus varoņstāstus, mēs kaut mazliet, bet padarīsim mūsu dzīvi gaišāku un labāku”, piebilst Samanta.

 

Varoņstāstu konkursā nav stāsta apjoma (garuma) ierobežojumu, galvenais – to nosūtīt uz info@producents.lv līdz ceturtdienas pl. 18.00, norādot savu kontakttelefonu.

 

Samanta Tīna ar dziesmu “I Need A Hero” jau ir izpelnījusies ārvalstu ekspertu atzinību – daudzi to min kā šī gada spēcīgāko Latvijas skaņdarbu “Eirovīzijas” Nacionālās atlases dziesmu vidū. Jāatzīmē, ka dziesma “I Need A Hero” kopš pagājušā gada novembra ir sākusi savu ceļu pie radio klausītājiem ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs – tā skan Lietuvas, Moldovas, Zviedrijas, Īrijas, Norvēģijas, Somijas un citu valstu radiostacijās.