RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

SexyStyle un Mister B piedāvā erotiskus tērpus vīriešiem - FOTO

SexyStyle un Mister B piedāvā erotiskus tērpus vīriešiem - FOTO
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 13.02.2013. 13:30

„Mister B” festivālā „Erots 2013” prezentēs īpašus tērpus vīriešiem.

 

Uzņēmums „Mister B”, kas ražo un izplata augstas kvalitātes fetiša ādas un gumijas apģērbus, SM rotaļļietas, aksesuārus un citus produktus tikai vīriešiem, festivālam „Erots 2013”, kas Ķīpsalas hallē notiks 22. un 23. februārī, sagatavojuši īpašu piedāvājumu stiprajam dzimumam.

 

Šogad „Mister B” festivālā "Erots 2013" piedalīsies pirmo reizi, atsaucoties „SexyStyle” fantāziju un aksesuāru veikala uzaicinājumam, kam ir lieliska sadarbība ar „Mister B”, izplatot uzņēmuma produkciju Baltijā.

 

„Mister B” iepriekš sadarbojās ar veikaliem Centrāleiropā un Austrumeiropā - Varšavā, Budapeštā un Prāgā, šogad uzņēmums piedāvā iespēju iepazīties ar savu produkciju arī Baltijas valstīs.

 

"Kāpēc gan nedoties vēl tālāk uz Austrumiem? Mēs vienmēr esam mēģinājuši būt celmlauži, un mums ir pieredze jaunu tirgu apguvē," uzskata Nelsons Sousa da Cunha, „Mister B” mārketinga vadītājs.

 

„Mister B” piedāvājums būs redzams „SexyStyle” stendā, prezentējot daudz interesantu, pārsteidzošu un netradicionālu preču. Lai pārstāvētu fetiša dzīvesstilu šajā festivālā, arī pats Nelsons Sousa da Cunha būs tērpies „pilnā ādas ekipējumā”.

 

Vairāk par „Mister B”: www.misterb.com