RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Ceļazīmi uz lielo Eirovīziju iegūst grupa "PeR" ar dziesmu "Here we go"

Ceļazīmi uz lielo Eirovīziju iegūst grupa
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 16.02.2013. 23:18

Šovakar Ventspilī norisinājās Eirovīzijas nacionālās atlases "Dziesma 2013" fināls, kurā tika noskaidrots izpildītājs, kurš maijā pārstāvēs Latviju starptautiskajā konkursā, kas notiks Zviedrijā.

 

Superfinālā iekļuva:

 

Marta Ritova ar dziesmu "I am who I am"

 "PeR" ar dziesmu "Here we go"

Samanta Tīna ar dziesmu "I Need a Hero"Latviju Eirovīzijā Zviedrijas pilsētā Malmē pārstāvēs grupa "PeR" ar dziesmu "Here we go".

 

Jau ziņots, ka šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Starptautiskā konkursa pusfināli paredzēti 14.maijā un 16.maijā, bet fināls - 18.maijā. 58.Eirovīzijas dziesmu konkursā kopumā piedalās 39 valstis.

 

Latvija starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā piedalīsies otrajā pusfinālā kopā ar izpildītājiem no Azerbaidžānas, Maltas, Islandes, Sanmarīno, Maķedonijas, Somijas, Bulgārijas, Izraēlas, Norvēģijas, Albānijas, Ungārijas, Šveices, Gruzijas, Grieķijas, Armēnijas un Rumānijas. Savukārt pirmajā pusfinālā piedalīsies Dānija, Horvātija, Ukraina, Nīderlande, Austrija, Slovēnija, Igaunija, Krievija, Lietuva, Serbija, Īrija, Baltkrievija, Kipra, Melnkalne, Beļģija un Moldova.

 

No tā dēvētājām lielā piecinieka valstīm pirmajā pusfinālā uzstāsies Lielbritānija, Itālija un konkursa rīkotāju valsts Zviedrija, bet otrajā pusfinālā piedalīsies Francija, Vācija un Spānija.