RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

PAPARACI: Dziedošais mācītājs Burke-Burkevics ar četriem skuķiem, turklāt ērmoti dīvains

PAPARACI: Dziedošais mācītājs Burke-Burkevics ar četriem skuķiem, turklāt ērmoti dīvains
Foto: Krusttevs.com
· 23.02.2013. 09:17

 

Uz Eirovīzijas nacionālās atlases finālkoncertu Ventspilī bija ieradies arī Kuldīgas Sv. Annas baznīcas Īvandes draudzes mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics, kas savulaik guva plašāku atpazīstamību kopā ar LieniCandy šovā «Dziedi ar zvaigzni 3». Kādreiz viņš šķita visnotaļ progresīvs, bet mācītājkunga izgājieni Ventspilī lika mainīt šīs domas...

 

Kādreizējā šova «Dziedi ar zvaigzni» zvaigzne Mārtiņš Burke-Burkevics Eirovīzijas pasākumu atstāja vēl stipri pirms tā finiša, turklāt manāmi sarūgtināts par savu ierašanos. Lai noslēptu no medijiem savas četras gados jaunās pavadones, kādreiz par latviešu seksīgāko mācītāju dēvētais talsinieks uz izejas durvīm devās viens pats. Taču pirms tam starp žurnālu »Vakara Ziņas« un mācītāju izvērsās interesanta diskusija – brīdī, kad melnsvārcis ieraudzīja savā virzienā tēmēto fotoobjektīvu.

 

«Es negribu, ka jūs mani bildējat!» – tas bija pirmais niknais uzrūciens, kam sekoja vēl viens tāds pats. Uz iebildi, ka teātra namā «Jūras vārti» čum un mudž no fotogrāfiem, kas bildē visu notiekošo, kā jau tas publiskā pasākumā pieņemts, sekoja jau augstākos balss toņos paustais: «Es negribu. Es teicu. Nesaprotat?» Uz mēģinājumu noskaidrot, ko tieši Burke-Burkevics negrib, sekoja šī vakara pērle:

 

«Es negribu būt šeit bijis!»...

 

»VZ« novēroja, ka pēc piecām minūtēm 200 metrus no «Jūras vārtiem» pie sava «Volvo» universāļa cienīgtēvs sagaidīja savas četras daiļās pavadones, ar kurām veikli nozuda pusnakts tumsā, tā arī nenoskaidrojis «Dziesmas 2013» superfinālistus un konkursa uzvarētājus.

 

Foto:

 

Vai nu mācītājkungam Mārtiņam Burkem-Burkevicam bija uznākusi neirozes lēkme, un vainojams bija neesošais pilnmēness, vai arī kādi citi iemesli, taču viņš nevēlējās būt fotografēts un "vispār būt šeit bijis" kaut pie moku rata stiepts.

 

Kopā ar mācītāju automašīnā sēdās četras gados jaunas pavadones. Kas viņas bija, »VZ« neizdevās noskaidrot.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com