RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Samantai Tīnai neveselīgs dzīvesveids, bet pārsteidz ar fantastisku figūru

Samantai Tīnai neveselīgs dzīvesveids, bet pārsteidz ar fantastisku figūru
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
· 26.02.2013. 20:57

«Dziesmas 2013» fināliste Samanta Tīna bija viena no galvenajām favorītēm Eirovīzijas dziesmu konkursā, taču beigu galā viņai nācās samierināties ar otro vietu. Ievērību gan viņa vienalga guva – ar savu fantastisko figūru - skatiet galeriju.

 

Jau «Dziesmas 2013» preses konferencē, kurā tika izlozēti uzstāšanās kārtas numuri, Samanta Tīna visus pārsteidza ar sava slaidā auguma aprisēm.

 

Žurnāls »Vakara Ziņas« noskaidroja, ka Samantas ikdiena paiet lielā steigā, tāpēc dažkārt tiekot pat aizmirstas visas ēdienreizes. «No rīta es ieēst nevaru, knapi varu sevi piespiest iedzert ūdensglāzi. Nekādas diētas es neievēroju, jo man nepatīk sevi mocīt. Patiesībā man ir ļoti neveselīgs dzīvesveids,» atzina Samanta.

 

Lai noņemtu Eirovīzijas stresu, Samanta sākusi apmeklēt ūdensaerobiku un kalanētiku, kas ļauj atbrīvot prātu un atbrīvoties no liekā stresa, kā arī liekā svara. Starp citu, viņas garā, baltā kāzu kleita skatītājiem radīja jautājumu– vai tiešām kārtējais plastiskās ķirurģijas upuris?! Izrādās, ka nē– kleitas polsterējums bijis tāds, kas radījis šo maldīgo priekšstatu, jo ballītē pēc pasākuma Samantai Tīnai mugurā bija baltas krāsas apspīlēta kleita, kurā skaidri varēja redzēt to, ka zem skalpeļa tomēr viņa nav gūlusies...

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com