RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Mārtiņa Freimaņa skolnieks Arvīds Berķis un grupa BLITZE laiž klajā jaunu singlu un video

Mārtiņa Freimaņa skolnieks Arvīds Berķis un grupa BLITZE laiž klajā jaunu singlu un video
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 28.02.2013. 13:40

Grupa Blitze ar vienu šāvienu šauj pa diviem zaķiem, laižot klajā jauno singlu „To Kā Nav” un arī tā video versiju.

 

Mosties, tauta - grupa Blitze enerģiski ieskandina pavasari ar savu jauno singlu un video klipu „To Kā Nav”!

 

Ja tā padomā - nav nemaz slikti apzināties to, kā nav, jo tikai tad Tu vari sākt darīt visu, lai Tev tas būtu - smaidīt, baudīt, klusēt, just! Par to, un ne tikai, vēsta jaunais muzikālais pārsteigums, ko grupa dāvina saviem klausītājiem 1.martā.

 

Mūzikas autors ir grupas Blitze bundzinieks Kārlis Paukšte, vārdu autori - Kārlis Paukšte un Arvīds Berķis, dziesmas producents - Aldis Zaļūksnis (Midis).

 

Videoklipa autors - studijas „Pilotazh” ( Krievija, Maskava) režisors un producents Vladislavs Ščepins, kas pirms pāris gadiem veidoja video grupas „Tumsa” dziesmai „Максимум ты”, ko izpildīja Mārtiņš Freimanis un Jūlija Čičerina.

 

Pēdējo gadu laikā grupa Blitze laidusi klajā septiņus singlus - „Bibliotekārs”, „Segā ietinies”, „Stāsts savādāks”, „Hop!”, „No griestiem atspēries”, „Kamēr zeme griezīsies” un „Laiks”. Jāpiebilst, ka visi minētie singli pabijuši kādā no Latvijas ietekmīgāko dziesmu un radio topiem - radio SWH, Latvijas radio 2, Kurzemes radio, radio Valmiera, Super FM, Radio 1, Latvian Airplay Top 50, Muzikālā Banka, Mikrofona aptaujas gada Top 50 u.c.

 

Pēdējo gadu laikā grupa Blitze aktīvi koncertējusi ne tikai Latvijā – Rīgā, Jelgavā, Līvānos, Ventspilī un citās pilsētās, bet arī ārpus Latvijas. Jāatzīst, ka pozitīvām izjūtām uzlādēts top katrs, kuram laimējies klātienē piedalīties lielajā, enerģiskajā, skanīgajā un draudzīgajā muzikālajā piedzīvojumā, kas saucas – grupas Blitze koncerts!

 

Grupas Blitze sastāvs - Arvīds Berķis (vokāls un ideju ģenerēšana), Arnis Grīnbergs (basģitāra un tehnikas guru), Kārlis Paukšte (sitamie un citi instrumenti), Midis jeb Aldis Zaļūksnis (ģitāra un producēšana) .

 

Grupa Blitze saka lielo paldies Norčam, Berga Foto, Marekam Bērentam, Vladam Ščepinam, Gatim Saukānam kā arī saviem draugiem un atbalstītājiem!

 

Fotogalerijā Arvīda dzīves mirkļi šovā OKartes skatuve.

 

Sīkāka informācija par grupu, jaunākās dziesmas, fotogrāfijas, video un koncertu apskats: http://www.draugiem.lv/_blitze_

www.facebook.com (grupa Blitze)

 

Seko grupai Blitze: http://twitter.com/#!/_Blitze_