RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Sabiedrība nebeidz tīksmināties par Dārtas Danevičas skaistajām krūtīm - FOTO

Sabiedrība nebeidz tīksmināties par Dārtas Danevičas skaistajām krūtīm - FOTO
Foto: Publicitātes foto un Vakara Ziņas
· 01.03.2013. 15:23

Sadalītas ikgadējās «Latvijas Stila un modes balvas» – par ceremonijas visvairāk aplūkotāko personu šoreiz nenoliedzami kļuva aktrise Dārta Daneviča. Viņai tika arī gada stilīgākās aktrises tituls, taču diez vai kāds to pat atcerēsies, jo acu skatieni bija pievērsti Danevičas drosmīgajam kleitas dekoltē.

 

«Latvijas Stila un modes balvu» pasniegšanas svinīgā ceremonija jau teju sākās, lūgtie viesi un laureāti jau bija ieņēmuši savas vietas pie galdiņiem, bet nekur nemanīja stilīgākās aktrises nominācijai izvirzītās «dailēnietes» Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu un Dārtu Daneviču. Pirmā pasākumā tā arī neparādījās, bet Danevičas parādīšanās pašā pēdējā mirklī gan kļuva par īstu sensāciju: klātesošos un arī televīzijas tiešraides skatītājus pārsteidza parasti it kā tik kautrīgās aktrises drosmīgais kleitas izgriezums – lai gan dekoltē zona bija piesegta ar caurspīdīgu audumu, kleita atsedza krūtis un pievērsa vai visu klātesošo stiprā dzimuma pārstāvju skatienus.

 

Zūrnālam »Vakara Ziņas« Daneviča pastāstīja, ka vēl brīdi pirms apbalvošanas ceremonijas bijusi uz skatuves Dailes teātrī, kur iejutusies Zeldas Ficdžeraldes lomā izrādē «Neprātīgā Zelda». «Man mati bija pielieti ar vīnu un skropstu tuša notecējusi pa visu seju. Ātri izskaloju matus, mašīnā pārģērbos un uzkrāsojos. Man, lai sapucētos, pietiek ar desmit minūtēm. Es neesmu no sievietēm, kas stundām pavada laiku pie spoguļa. Pucēšanās nav gluži man, vairāk cenšos būt es pati, man arī nepatīk nekādi lieki aksesuāri,» stāstīja Daneviča. Viņa neslēpa pārsteigumu par iegūto gada stilīgākas aktrises titulu. «Šī man ir pirmā balva kā aktrisei. Žēl, ka tā nav teātra balva, bet viss vēl priekšā. Man tiešām prieks, ka cilvēki mani vispār ir pamanījuši un novērtējuši manu stilu, jo es esmu samērā neitrāla.»

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com