RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Aktieris Robežnieks savu dueļa partneri Artūru Skrastiņu varētu nošaut pa īstam

Aktieris Robežnieks savu dueļa partneri Artūru Skrastiņu varētu nošaut pa īstam
Foto: Vakara Ziņas
· 02.03.2013. 11:46

Mūziklā «Oņegins» uz skatuves duelī ar revolveriem par mīļotās sievietes godu viens otram pretī stājas aktieri Artis Robežnieks un Artūrs Skrastiņš.

Izrādās, ka Robežnieks reālajā dzīvē varētu būt krietni veiksmīgāks duelants nekā uz skatuves, jo jau pusaudža gados ir iemēģinājis roku šaušanā ar pneimatisko ieroci un piedalījies medībās - raksta žurnāls Vakara Ziņas.

 

Aktieris Artis Robežnieks jaunajā mūziklā «Oņegins» ticis pie Vladimira Ļenska lomas. Uz skatuves aizstāvot mīļotās sievietes Olgas godu, Ļenskis iet bojā, duelējoties ar savu draugu Oņeginu. «Loma nav no vieglajām. Taču tāds ir aktiera darbs izprast savu atveidojamo tēlu un likt skatītājiem izjust viņa stāstu,» »VZ« pastāstīja Robežnieks.

 

Duelī aktierim bija iespēja turēt rokās revolveri, taču, izrādās, ar ieročiem Robežnieks ir labi pazīstams. «Vēl mācoties Jēkabpilī, man bija iespēja skolas laikā pabūt šautuvē un trenēties šaušanā. Esmu šāvis gan ar pneimatisko ieroci, gan arī ar «gaiseni», tā ka šaušana man pat ļoti patīk,» atzina Robežnieks.

 

 Nu jau ilgāku laiku ieroci gan nav sanācis turēt rokās. «Esmu arī piedalījies medībās, bet es toreiz biju dzinēja lomā, tā ka šaut uz dzīvām radībām nekad neesmu mēģinājis un arī nezinu, vai maz to gribētu,» teica aktieris. 

 

Vaicāts par mīlas trīsstūriem un kautiņiem sieviešu dēļ, viņš uz mirkli aizdomājās: «Īstenībā es nekad neesmu cīnījies par meiteni – cik atceros, meitenes dēļ pat nekad nav sanācis dabūt pa aci.»