Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Eirovīzijas stila pērles un katastrofas - Pieneņu vīns ar savu izskatu biedē skatītājus

Eirovīzijas stila pērles un katastrofas - Pieneņu vīns ar savu izskatu biedē skatītājus
Foto: Krusttevs.com
· 02.03.2013. 11:59

Šoreiz Eirovīzijas nacionālā atlase nebija kā nogurdinošs maratons vairāku nedēļu garumā, bet īsais sprints: vienā nedēļas nogalē divi pusfinālkoncerti, otrdienā – uzstāšanās secības finālā izloze un jau tās pašas nedēļas nogalē – fināls. Taču arī šajā īsajā laikā izpildītāji paguva uzskatāmi nodemonstrēt, vai viņiem ar gaumi viss ir kārtībā.

 

«Dziesmas 2013» preses konference norisinājās pēcpusdienā, taču grupas «Pieneņu vīns» soliste Evilena Protektore izskatījās kā tikko steigā no gultas izkāpusi: ne kosmētikas, ne frizūras, ne saskaņota apģērba, par apaviem nerunājot... Viņai par labu runāja vien fakts, ka ne mazāk baisi Protektore izskatījās arī uz skatuves un fināla «afterparty» – ja nav lemts, tad nav...

 

Pozitīvs piemērs ir LieneCandy, kura, dodoties uz izlozi, bija parūpējusies gan par skaistām kurpītēm, gan kleitu, gan matu sakārtojumu un izskatījās «svaigi». Arī brīvajā laikā dziedātāja pievērš uzmanību savam izskatam, un laba gaume viņu neatstāja arī, skatuves tērpu izvēloties.