RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Leons Zviedris parādījis savu dzīves draugu - FOTO

Leons Zviedris parādījis savu dzīves draugu - FOTO
Foto: Krusttevs.com
· 03.03.2013. 18:04

Erotisko šovu meistars, horeogrāfs un čūsku dresētājs Leons Zviedris uz laiku iegriezies Latvijā – »VZ« viņu sastapa festivālā «Erots 2013». Tas nav pārsteigums, jo viņš piedalījies arī pašā pirmajā erotikas festivālā pirms piecpadsmit gadiem – toreiz vēl kopā ar savu tagad jau citos medību laukos aizgājušo tīģerpitonu Bu-Bu. 

 

Leons Zviedris ar saviem šoviem priecējis ne tikai pašmāju skatītājus, bet arī plašo Krievzemi un skatītājus citās valstīs, kā arī uzstājies kopā ar daudziem pazīstamiem māksliniekiem un sabiedrībā zināmām personām. Asās un neaizmirstamās emocijas veltot skatītājiem pēc mīluļa Bu-Bu nāves, Zviedris tās nomainījis pret ceļošanu.

 

«Tagad dzīvoju sev un ar sevi. Ar sevi gultā, pie spoguļa, uz ielas. Man, tāpat kā visiem dzīvniekmīļiem, ir smagi zaudēt tos, ko esi pieradinājis un iemīlējis, tad ņemt kādu jaunu mājdzīvnieku šobrīd nav domas un kur nu vēl taisīt kopīgu šovu,» atzina Zviedris. «Erotu» mākslinieks apmeklējis kā skatītājs un profesionāls vērotājs.

 

««Erotu» apskatīt nācu kopā ar savu jauno producentu, kuru esmu pieņēmis darbā jaunam, erotiskam festivālam Āfrikā, bet ar vienu nosacījumu – ja šis festivāls neizdosies kā iecerēts, tad es viņu neatlaižu, bet paliek pie manis par trauku mazgātāju,» strikts bija mākslinieks. 

 

Foto: Leons Zviedris un viņa jaunais draugs un producents.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas