RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

SKAISTU SIEVIEŠU FOTO: Agris Semēvics tirdzniecības parkā ALFA atklās pirmo personālizstādi

SKAISTU SIEVIEŠU FOTO: Agris Semēvics tirdzniecības parkā ALFA atklās pirmo personālizstādi
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 12.03.2013. 15:25

13. martā plkst. 19.00 t/p Alfa telpās, muzikāli vizuālās noskaņās, tiks atklāts dziedošā fotogrāfa un fotografējošā dziedātāja Agra Semēvica romantisko fotogrāfiju albums.

 

 

„Tie ir lieliskākie un radoši veiksmīgākie brīži no laika, kad mācījos būt par fotogrāfu un kad daudz kas reizēm sanāca netīšām... Nu tie visi ir sakārtoti un ikvienam apskatāmi šajā albumā,” stāsta fotogrāfiju autors, kura vadmotīvs ir radīt ko skaistu, bez problēmu un ikdienas spriedzes klātbūtnes.

 

Foto albums, kurā apkopoti 18 romantiski sieviešu portreti, ir tematiski saistīts ar Agra Semēvica jaunāko radiosinglu Fotogrāfija. Tas ir ceturtais Agra kā soloizpildītāja singls, kopš grupas 100. Debija ziedu laikiem deviņdesmitajos gados.

 

„Dziesma ir stāsts par attiecībām no kurām pāri ir palikusi vien viena vienīga fotogrāfija un gaišas atmiņas,” dziesmu raksturoja A.Semēvics. Šī un arī citas dziesmas reiz tiks apkopotas dziesmu albumā, sola mūziķis.

 

Atklāšanas pasākums pulcēs Agra Semēvica draugus, kā arī kolēģus no foto un mūzikas pasaules. Šeit varēs ne vien aplūkot fotogrāfijas, bet arī iejusties topošā dziesmu albuma noskaņās, ko papildinās dažs labs muzikāls pārsteigums.

 

Mūziķa fotogrāfijas Alfā būs aplūkojamas līdz 31.martam.

 

Fotogrāfēšanai Agris Semēvics pievērsās pirms pieciem gadiem. Kā zināms, deviņdesmito gadu pašā sākumā Agris baudīja Latvijā pieprasītākā DJ statusu, viņš bijis arī viens no populārās grupas 100.Debija dibinātājiem.

 

A. Semēvics pierādījis sevi arī kā veiksmīgs producents un menedžeris, strādājot ar tādiem populāriem mūziķiem kā Ladybird, Linda Leen, Lauris Reiniks, Yana Key, Amberlife un Jenny May, kā arī grupām C-Stones, Double Faced Eels un Mixeri. Kopš 2011. gada Agris Semēvics atkal pievērsies muzicēšanai - šoreiz jau kā solo izpildītājs.