RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Pirmā Latvijas puišu grupa, kas dejo uz bāra letes - FOTOREPORTĀŽA

Pirmā Latvijas puišu grupa, kas dejo uz bāra letes - FOTOREPORTĀŽA
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 13.03.2013. 09:15

Pavasaris nav aiz kalniem - grupa Blitze ar vienu šāvienu trāpījusi diviem zaķiem, laižot klajā jauno singlu „To Kā Nav” un tā video versiju.

 

 

Grupas Blitze solists Arvīds Berķis: „Ja tā padomā - nav nemaz slikti apzināties to, kā nav, jo tikai tad Tu vari sākt darīt visu, lai Tev tas būtu!” Jā, gan – tu vari smaidīt, baudīt, klusēt, just! Tieši par to, un ne tikai, vēsta jaunais muzikālais pārsteigums, ko grupa uzdāvināja saviem klausītājiem marta sākumā kultūras bārā Sapņi Un Kokteiļi.

 

Uz pasākumu kuplā skaitā bija ieradušies ne tikai grupas Blitze draugi, ģimenes, kolēģi, atbalstītāji, preses pārstāvji, bet arī mūzikas un šovbiznesa industrijas pārstāvji - Roberto Meloni, Agris Semēvics, Nikolajs Puzikovs, Laura Raila, Jenny May, Igors Linga, Juris Millers, aktieris Andris Bulis, O’Kartes Skatuves jaunieši – Košā un Lenijs. Atbalstītāju pulkam pievienojās arī grupas Tumsa menedžeris Mareks Bērents un solists Valters Frīdelfelds, kas ir labi grupas Blitze draugi un padomdevēji.

 

Pirmais vakara pārsteigums bija O’Kartes Skatuves radošās personības, dziedātājas Košās, uzstāšanās. Pēc tam uz skatuves kāpa pati grupa Blitze, ko kājās stāvošais pūlis bija gaidījuši visvairāk.

 

Otrais pārsteigums un „vakara nagla”, protams, bija dziesma To Kā Nav un tās video klips, ko skatītāji atzinīgi novērtējuši un pieprasīja atkārtot.

 

Mājīgajā Sapņi Un Kokteiļi atmosfērā, kur fonā skanēja grupas Blitze dziesmas, bet katrā logā tika prezentēts grupas fotogrāfiju slaidšovs, bija visai jautra gaisotne, jo grupas Blitze puiši pamanījās pat uzdejot uz bāra letes.

 

Grupa Blitze saka lielo paldies Norčam (visi zinot, par ko runa), Berga Foto, Marekam Bērentam, Vladam Ščepinam, Gatim Saukānam, Katrīnai, kā arī visiem saviem draugiem un atbalstītājiem!

 

Kad publika bija atkārtoti skatījušies video, bet fotogrāfi kāri ķēruši pikantākos mirkļus, sekoja trešais vakara pārsteigums – saruna ar kādu slavenību ārzemēs, kas norisinājās ar skype palīdzību. Visi bija pārsteigti, redzot, ka „lielā slavenība” ir neviens cits, kā Anglijā dzīvojošais skandalozais o’kartietis Ivars Kļaviņš! Abpusējiem sveicieniem un apsveikumiem sekoja Ivara veltītā dziesma grupai Blitze par godu jaunā singla prezentācijai.

 

Taču nu, par pašu galveno – par dziesmu! Mūzikas autors ir grupas Blitze bundzinieks Kārlis Paukšte, vārdu autori - Kārlis Paukšte un Arvīds Berķis, dziesmas producents - Aldis Zaļūksnis (Midis).

 

Videoklipa autors - studijas „Pilotazh” (Maskava) režisors un producents Vladislavs Ščepins, kas pirms pāris gadiem veidoja video grupas „Tumsa” dziesmai „Максимум ты”, ko izpildīja Mārtiņš Freimanis un Jūlija Čičerina.