RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Negaidīti! Emocionālā koncertā no Koru Kariem izmet Aishu un Lielvārdes kori - FOTO

Negaidīti! Emocionālā koncertā no Koru Kariem izmet Aishu un Lielvārdes kori - FOTO
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 17.03.2013. 23:24

Šovakar īpaši emocionālā atmosfērā noslēdzās trešais krāšņā šova koncerts.

 

No Koru Karu trešās sezonas šovakar atvadījās Aisha jeb dziedātāja Aija Andrejeva un Lielvārdes sarkanais teiksmu koris. Un tas patiesi ir liels pārsteigums...

 

Balsošanas laikā televīzijā rezultāti atkal netika rādīti. Kāpēc, to jau rīt jautāsim TV3 vadībai.

 

17.marta vakarā TV3 tiešraidē dziedāšanas svētkos sacensību turpināja seši kori un koru vadītāji – Liepājas Balto viļņu koris un Guntis Veits, Rīgas Zelta saules koris un Normunds Jakušonoks, Cēsu karmīnsarkanais koris un Marts Kristians Kalniņš, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris un Normunds Zušs, Dobeles Violetais ceriņu koris un Ieva Sutugova, Lielvārdes sarkanais teiksmu koris un Aija Andrejeva.

 

Dziesmoto cīņu šovā Koru Kari 3 piedalās septiņi kori, katrā no tiem 16 dziedātāji no konkrētās pilsētas, pārstāvot visus Latvijas novadus. Sākot ar 10.martu ik svētdienu šovu atstāj viens koris, taču izbalsotajiem koriem tiks dota arī otra iespēja 31.marta vakarā. Šajā īpašajā reizē notiks atgriešanās koncerts, kurā izbalsotie kori sacentīsies par iespēju atkārtoti iekļūt dziedāšanas svētkos. Arī trešajā Koru Karu sezonā galvenā balva tiks veltīta pilsētai, kuru pārstāv uzvarētāju koris. Balvā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti konkrētam labdarības mērķim, kuru izvēlējies kora vadītājs.