RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Jenny May pirmoreiz vīriešu tualetē, kur pie sienas atrod savu kailfoto

FOTO: Jenny May pirmoreiz vīriešu tualetē, kur pie sienas atrod savu kailfoto
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 19.03.2013. 23:02

Uz grupas «Blitze» videoklipa prezentāciju bija ieradusies arī dziedātāja Jenny May, kurai, pašai negribot, nācās kļūt par šī pasākuma naglu un galveno apcelšanas upuri.

 

Lielā kņada sākās, kad pasākumā ieradās Roberto Meloni. Pirms iejukt svinībās, dziedātājs apmeklēja labierīcības, no kurām iznāca vareni labā garastāvoklī. Apsveicinājies ar jubilāru, Roberto devās ķircināt klātesošo Jenny May: «Es ienāku vīriešu tualetē, a tur Jenny May! Un arī šeit Jenny May!» Beigu galā abi slēdza derības, vai tiešām klubā vīriešu tualetē ir Jenny May. Fotogrāfu pavadīti, abi devās uz labierīcībām, kur tiešām pie sienas bija kāda žurnāla izgriezums ar puspliku Jenny May...

 

Dziedātāja Jenny May pasākumā ieradās kopā ar meitiņu Sāru. «Meitiņa bija bērnudārzā, un, tā kā tētis šobrīd strādā, nolēmu viņu ņemt līdzi uz svinībām. Mēs jau ilgi te nebūsim, jo tikai tagad sāku atveseļoties pēc pārslimotās angīnas,» žurnālam »Vakara Ziņas« atklāja dziedātāja. Sāra pasākumā jutās kā zivs ūdenī – labprāt sveicinājās ar klātesošajiem mūziķiem un bija gatava smaidīt un pozēt fotogrāfiem.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com