RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Latvijas erotiskākā māksliniece: Seksualitāte ir cilvēka psihes pamatsastāvdaļa - PIKANTI FOTO

Latvijas erotiskākā māksliniece: Seksualitāte ir cilvēka psihes pamatsastāvdaļa - PIKANTI FOTO
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 21.03.2013. 21:15

Latvijas amatnieku, meistaru un mākslinieku salonā «Dāre» (Vecrīgā, Aldaru ielā 10/12) atklāta pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti gūstošās mākslinieces Andželas Strupules-Smalkās izstāde «Ielavīšanās dvēselē». Tā veltīta mīlestības tematikai, turklāt gleznās tā skatīta visai pārdrošā griezumā.

 

Šeit iespējams aplūkot un arī iegādāties ekstravagantās un pašmāju erotiskākās mākslinieces, konkursa Mis Latvija `89 finālistes Andželas Strupules-Smalkās savdabīgās, erotiskās gleznas, kurās sievietes ķermeņa daļas attēlotas kā ziedi.

 

Mākslas salons «Dāre» Aldaru ielā atklāts tikai pērn, valsts svētkos, taču jau iemantojis interesentu atsaucību. Tagad tajā skatāmas arī Andželas Strupules-Smalkās gleznas.

 

Pati māksliniece sarunā ar žurnālu »Vakara Ziņas« sacīja, ka to drīzāk varētu saukt par «mazu izstādīti», jo skatāmas tikai desmit gleznas no tām 30, kuras nesen bija Melngalvju namā izvietotajā izstādē «Ielavīšanās dvēselē». Šī izstāde ir kā «veltījums jutekliskumam, tā spēka varai un lidojuma izjūtas burvībai», ievadvārdos vēsta Strupule-Smalkā. «Sievišķība, vīrišķība, jutekliskums un spēja uztvert, izjust spēcīgas emocijas un jūtas ir milzīga dieva dāvana, ir grēks nekopt un neizpaust šo skaisto velti.»

 

Strupules-Smalkās gleznas izrādās rodas tādā kā meditāciju rezultātā. «Tu visu laiku staigā ar šo [gleznas] domu, ar šo ideju. Lai ko darītu, ir kaut kāda viena smadzeņu daļa, kas domā tikai par to un grozās ap to. Mēs darām daudzas ikdienišķas lietas, uz kurām nav jākoncentrējas, taču tajā pašā laikā var domāt par kaut ko citu,» »VZ« skaidroja māksliniece.

 

«Man ir ļoti dīvaini: varu slimot, varbūt reizēm uznāk depresija – arī man mēdz būt smagi periodi, bet darbi man vienmēr ir dzīvespriecīgi. Nez kāpēc tieši tajos man vienmēr gribas ielikt visu to labāko. Reiz sēdēju un pati par to brīnījos!» Šobrīd māksliniece veido jaunu un dzīvespriecīgu gleznu sēriju «Stundas», kura būs pamatā izstādei 2014. gadā. Savukārt kādā intervijā gleznotāja atzinusi:

 

 "Seksualitāte ir cilvēka psihes pamatsastāvdaļa!"

 

Mākslas gurmāniem Andželas darbus ir iespēja arī iegādāties. Sīkāka informācija rakstot uz e-pastu andzela.smalka@gmail.com .

 

FOTOGALERIJĀ:

 

Andžela un viņas erotiskie darbi;

 

Māksliniece kopā ar vīru, vairāku bāru un restorānu īpašnieku Edgaru Smalko,  kuri pasākumā bija gatavi mīlestību atrādīt ne tikai gleznās, bet arī reālajā dzīvē;

 

Latvijas amatnieku, meistaru un mākslinieku salonā «Dāre» īpašniece Ilze pie mākslas radina savu jaunāko atvasīti;

 

Izstādes atklāšanas viesu vidū bija arī slavenā burvju māksliniece Dace Pecolli, kura īpaši priecājās par gaviļniecei sarūpēto inovatīvo dāvanu sievišķīga zieda formā;

 

Dziedāšanas realitātes šovu ciltstēvs, «Talantu fabrikas» producents Māris Ozoliņš, kurš pēdējos gados tik reti parādās sabiedrībā, arī ieradās baudīt mākslu.