RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Valdis Škutāns rīko krāšņākās un iespaidīgākās sacensības Latīņamerikas dejās

Valdis Škutāns rīko krāšņākās un iespaidīgākās sacensības Latīņamerikas dejās
Foto: Publicitātes foto
· 27.03.2013. 13:19

4. maijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 2. starptautiskās sporta deju sacensības „Magic Dance 2013”, kurās būs četras nozīmīgas atklātās pasaules reitinga sacensības – „WDSF World Open Latin”, „WDSF Senior 1 Open Standard”, „WDSF Youth Open Latin” un „WDSF Junior 2 Open Latin”.

 

„Magic Dance 2013” rīkotājs Valdis Škutāns stāsta: „Šīs būs vienas no košākajām, vērienīgākajām un pārsteidzošākajām Latīņamerikas deju sacensībām, kādas jelkad notikušas Latvijā. Uz pasaules reitinga sacensībām Rīgā ieradīsies 20 valstu deju dueti, kuri šobrīd ir spēcīgākie savā zemē. Par uzvaru Rīgā cīnīsies arī pāri, kuri šobrīd ierindojas pasaules reitinga pirmajā divpadsmitniekā. Sacensības solās būt sīvas visās kategorijās, tāpēc pasākums būs ļoti interesants gan pašiem dejotājiem, gan viņu atbalstītājiem, gan ikvienam, kas vēlas baudīt pasaules visaugstākā līmeņa dejas burvību un enerģiju.”

 

Sacensībās piedalīsies vairāk nekā 300 pāru no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas, Austrijas, Francijas, Izraēlas, Spānijas, Čehijas, Itālijas, Rumānijas, Vācijas, Slovēnijas, Andoras, Luksemburgas un citām valstīm.

 

Dejotāju veikumu vērtēs starptautiskās kategorijas tiesneši no 17 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Krievijas, Slovākijas, Dānijas, Vācijas, Ungārijas, Izraēlas, Norvēģijas, Itālijas, Nīderlandes, Turcijas, Ukrainas un Amerikas Savienotajām Valstīm.

 

No plkst. 9.30 līdz 18.00 Ķīpsalā notiks atlases kārtas pasaules atklātajās reitinga sacensībās Latīņamerikas dejās jauniešu un pieaugušo kategorijā, kā arī sacensības bērniem un iesācējiem.

 

Savukārt plkst. 19.30 sāksies „Magic Dance 2013” fināls un vakara šovs, kad notiks visu grupu finālsacensības un labāko pāru paraugdemonstrējumi. Vakara pasākumu vadīs Juris Arājs. Ierašanās – no plkst. 18.30.

 

Biļetes. Lai klātienē vērotu sacensību dienas programmu, pirms pasākuma jāiegādājas „Magic Dance Expo 2013” biļete, kuras cena ir Ls 2,50. Savukārt ieejas biļešu cenas vakara pasākumā – no Ls 5 līdz Ls 7. Biļetes uz vakara pasākumu jau var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Ķīpsalā katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00. Tālrunis informācijai: 67067516

 

Sacensības organizē Pasaules Sporta deju federācija, Latvijas Sporta deju federācija un Škutāna Deju skola ar Rīgas domes atbalstu. Sacensību oficiālā mājaslapa: www.magicdance.lv

 

Starptautiskās sporta deju sacensības „Magic Dance 2013” jau otro gadu notiek starptautiskā dejas mākslas festivāla „Magic Dance Expo 2013” laikā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. No 3. līdz 5. maijam Ķīpsalā notiks visdažādāko dejas stilu sacensības un konkursi, kuros sacentīsies gan profesionāļi, gan amatieri, gan bērni. Visas izstādes dienas notiks šovi, paraugdemonstrējumi un deju izrādes. Ķīpsalā tiks prezentēts arī viss nepieciešamais dejošanai.