RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

LieneCandy vienkārši mēģina slēpt savu stulbumu... Soctīklos viņas vārdā saimnieko dumjas tīnes

LieneCandy vienkārši mēģina slēpt savu stulbumu... Soctīklos viņas vārdā saimnieko dumjas tīnes
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
· 30.03.2013. 12:59

LieneCandy savos profilos sociālajos tīklos it kā atļāvusi darboties trim skolniecēm, kas aktīvi komunicē dziedātājas vārdā. Vai nu dziedātājai ir jokaina pieeja sava PR veidošanā, vai arī LieneCandy samelojusies, lai viņu beigtu kaunināt par neloģiskajām kļūdām ziņojumos.

 

LienesCandy ieraksti sociālajos tīklos tiek bieži apspriesti medijos to neloģiskā  un kļūdainā satura dēļ. Izrādās, dziedātāja sava PR veidošanu sociālajos tīklos esot uzticējusi trim 8. klases meitenēm, kuras viņas vārdā aktīvi komunicē.

 

Mēģinājumi šausmīgi kļūdainā angļu valodā uzrunāt ballīšu lauveni Perisu Hiltoni un elementāras gramatikas kļūdas dzimtajā valodā – tās ir tikai dažas no dziedātājas LienesCandy dīvainajām izpausmēm sociālajos tīklos, ko plaši aprakstījuši mediji.

 

Taču marta sākumā dziedātājas profilā «draugiem.lv» parādījās interesants ieraksts – tas apliecina, ka LienesCandy vārdā sociālajos tīklos it kā darbojas viņas menedžeres. Izrādās, ka savu PR dziedātāja ir uzticējusi nevis profesionāļiem, bet trim skolniecēm, kas mācās tikai astotajā klasē, un, spriežot pēc ierakstiem, vismaz angļu un latviešu valodas stundās šīs skolnieces nav no sekmīgākajām.

 

Vai tiešām pamatskolnieces dziedātājas vietā čivināja arī neglaimojošos tekstus par LienesCandy bijušo mīļāko Metjū Batleru, kurš viņu krāpis ar prostitūtu? Vai arī pati dziedātāja savā izteiksmes veidā neatšķiras no skolniecēm?

 

Žurnālam »Vakara Ziņas« to diemžēl neizdevās noskaidrot. «Man nav komentāra, es negribu ar jums runāt!» noskaldīja LieneCandy un nometa telefona klausuli.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com