RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

No Koru Kariem izmet sprigano Ievu Sutugovu un Dobeles Violeto ceriņu kori

No Koru Kariem izmet sprigano Ievu Sutugovu un Dobeles Violeto ceriņu kori
Kaspars Ūdris · 01.04.2013. 00:29

Šovakar noslēdzās jau piektais krāšņā šova Koru Kari 3 koncerts.

 

Šovakar visi kori izpildīja divas dziesmas, no kurām pirmā bija tautasdziesma, bet otra - jau vienreiz izpildīta dziesma no iepriekšējiem raidījumiem. Šovakar neveicās spriganajai Ievai Sutugovai un Dobeles Violetajam ceriņu korim.

 

31.marta vakarā TV3 tiešraidē dziedāšanas svētkos sacensību turpināja četri kori un koru vadītāji – Rīgas Zelta saules koris un Normunds Jakušonoks, Cēsu karmīnsarkanais koris un Marts Kristians Kalniņš, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris un Normunds Zušs, Dobeles Violetais ceriņu koris un Ieva Sutugova.

 

Dziesmoto cīņu šovā Koru Kari 3 piedalās septiņi kori, katrā no tiem 16 dziedātāji no konkrētās pilsētas, pārstāvot visus Latvijas novadus. Sākot ar 10.martu ik svētdienu šovu atstāj viens koris, taču izbalsotajiem koriem tiks dota arī otra iespēja 7. aprīļa vakarā. Šajā īpašajā reizē notiks atgriešanās koncerts, kurā izbalsotie kori sacentīsies par iespēju atkārtoti iekļūt dziedāšanas svētkos. Arī trešajā Koru Karu sezonā galvenā balva tiks veltīta pilsētai, kuru pārstāv uzvarētāju koris. Balvā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti konkrētam labdarības mērķim, kuru izvēlējies kora vadītājs.