RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Lauris Reiniks apprecējies

Lauris Reiniks apprecējies
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
· 06.04.2013. 14:25

Šīs nedēļas sākumā lasot avīzes vai studējot interneta ziņu portālu un mājaslapu piedāvājumu, allaž bija jāatceras kāds fakts – Joku dienā, 1. aprīlī, informācijai jāpieiet īpaši kritiski, pretējā gadījumā ir liels risks tikt iznestam cauri.

 

Latvieši gan 1. aprīlī nebija diez ko čakli jokotāji, turklāt, ja arī jokoja, tad nez kāpēc lielākoties par Lauri Reiniku. Piemēram, LNT raidījuma «Labvakar, Latvija!» veidotāji ar nopietnām sejām veica ielu aptauju, kurā upurus informēja, ka Turcija no savas valsts nolēmusi uz Eirovīziju sūtīt Reiniku ar viņa dziesmas «Es skrienu» versiju turku valodā. Portāls «Apollo» informēja, ka svētdien šovu «Koru kari» pametis Laura Reinika Caurspīdīgais iedomu koris.

 

Savukārt dzīvesstila portāls «Sejas» 1. aprīlī gavilēja, ka dziedātājs beidzot iestūrējis laulības ostā – ar «Koru karu» grimētāju un stilisti kāzas notikušas pilnīgā slepenībā. Šķiet, ka no šīm ziņām visveiksmīgākā bija par Eirovīziju: par to, ka «Es skrienu» varētu būt ierakstīta kaut krī cilts indiāņu valodā, nevienam nav šaubu, tāpat kā par to, ka Reiniks no Latvijas uz eirokonkursu laikam netiks nekad, bet kurš gan noticēs, ka Jēzus vecumu sasniegušais vecpuisis varētu beidzot iestūrēt laulības ostā?!

 

Savukārt Lieni Šomasi krāšņā kāzu kleitā varat vērot šeit

 

Ja par kvantitāti, tad jāuzteic ziņu aģentūra LETA, kura savus klientus agrā 1. aprīļa rītā apgāza ar 19 (!)ziņām: «Dombrovskis turpmāk reizi mēnesī atbildēs uz iedzīvotāju telefona zvaniem», «ASV multimiljonārs aicina kultūras ministri Jaunzemi-Grendi doties komandējumā uz Marsu», «Bērziņš nolēmis apmaksāt Zatlera dzīvokļa remontu», «Pabriks specvienības kaujiniekiem pasniegs karatē nodarbības», «Lieldienu zaķim nozog sacīkšu mopēdu» un tamlīdzīgi, tomēr bija arī pāris pērles. Ticamākā – «Šogad skolēniem garā vasaras brīvlaika tomēr nebūs» (no dullā izglītības ministra Roberta Ķīļa ne to vien var sagaidīt...), smieklīgākā – «Rīgas runči izdemolējuši Ušakova biroju». Pēdējā bija vēstīts, ka Muris un Kuzja sapluinījuši mēra kabineta priekštelpā izvietotos krēslus, norāvuši aizkarus, kā arī apgāzuši divus puķu podus un «Venden» ūdens mucu, kuras saturs aplējis kopētāja iekārtu un izraisījis īssavienojumu, kas pat iedarbinājis ugunsdrošības signalizāciju. Pats trakākais – viens no runčiem piegānījis mēra Ušakova sekretāres maiņas apavus, kura, nespēdama izturēt šādu pārestību, uzreiz iesniegusi atlūgumu.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com