RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Kāpēc visiem sen ir skaidrs, kas uzvarēs šovā Koru Kari 3?

Kāpēc visiem sen ir skaidrs, kas uzvarēs šovā Koru Kari 3?
Kaspars Ūdris · 28.04.2013. 13:59

Par labākā titulu šosvētdien, 28.aprīlī, 20:00 TV3 tiešraidē cīnīsies Cēsu Karmīna karoga koris un Rēzeknes Zaļo pakalnu koris!

 

Kuluāru sarunas ir precīzas: šis ir pirmais šovs, kur skaidri redzams, kurš tiek lobēts un kuram vajadzētu uzvarēt.

 

Jau kādu laiku mediju un VIP personu sarunās dominē divas lietas, kuras šopavasar  ir tik dzidri skaidras kā pirmās bērza sulas lāses no koka. 

 

Nekas vairs nepaliek iztēles un interesantas intrigas vērts: Koru Karos 3 un Rīgas pašvaldības vēlēšanās uzvarētāji zināmi. Turklāt tik precīzi kā nekad.

 

Jau šova pirmajās nedēļās bija skaidri redzams, kuriem koriem žūrija, bieži vien pat speciāli, deva augstākas atzīmes par citiem. Te nu vienisprātis ir arī mediju pārstāvji un aktīvākie komentētāji interneta portālos. Lai arī sākotnēji Latgales kora vadītājs tika vērtēts pretrunīgi: no kurienes uzradies puisis, kurš plašākai sabiedrībai līdz šim nav zināms, viņam taču pietrūkst harizmas un tā tālāk. Ātri vien viss mainījās un sacensības gars, no pašu koristu teiktā, zaudējis intrigu.

 

Tikmēr publikas šūmēšanās par telefonbalsojumu nerādīšanu ēterā un neziņu par izlietotās naudas ceļiem joprojām kūsā kā vētra ūdensglāzē.

 

Var jau būt, ka šovakar notiek kaut kas "ārkārtējs". Var jau būt.