RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Cilvēki Tviterī ir debili jeb ministres vīrs piekauj izglītības ministru Ķīli

Cilvēki Tviterī ir debili jeb ministres vīrs piekauj izglītības ministru Ķīli
· 29.04.2013. 22:56

Gluži neticamas baumas parādījušās mikroblogu vietnē Twitter.

 

 

Runa ir par kādas ministres vīru, kurš esot piekāvis citu ministru, cik var nojaust – ārlaulības sakaru dēļ. Mēļošanu internetā, protams, varētu atstāt bez ievērības, ja vien šo ziņu izplatītājs internetā šoreiz nebūtu ļoti solīds vīrs, laikraksta «Diena» galvenais redaktors Aigars Freimanis.

 

Žurnāls »Vakara Ziņas« sazinoties ar Freimani un mēģinot noskaidrot, par ko īsti viņš savos «tvītos» raksta, redaktors pauda, ka ziņas par augšminēto saņēmis no vairākiem cilvēkiem, bet, ņemot vērā, ka nekur oficiāla informācija nav parādījusies, nolēmis, pievienojot savu humora piedevu, publicēt to «Twitter», lai paraudzītos, «cik īsti cilvēki ir debili». «Kā redzat, es to publicēju bez vārdiem, un es nekad to arī nepublicētu ar vārdiem,» viņš sacīja, piebilstot, ka vārdus nav minējuši arī viņa informācijas avoti. «Tā [informācija] bija kā krustvārdu mīkla ar tukšām rūtiņām. Man, protams, nesagādātu nekādu problēmu tur ierakstīt vārdus, bet, kā jau minēju, es to nedarītu.»

 

Kā noskaidroja »VZ«, runa, visticamāk, ir par labklājības ministri Ilzi Viņķeli un izglītības ministru Robertu Ķīli, savukārt «pa purnu devējs» esot ministres vīrs, Rīgas domes deputāts Juris Viņķelis. »VZ« neizdevās sazināties ne ar vienu no minētajiem, nedz arī iegūt apstiprinājumu vai noliegumu no oficiāliem avotiem.

 

Pēdējās ziņas par ministru Ķīli trešdien skāra tikai viņa profesionālo darbību, proti, izvērtējot ārstu norādījumus, tuvāko nedēļu laikā Reformu partijā tikšot pieņemts lēmums, vai Ķīlis varēs turpināt darbu ministra amatā. Nekādi aicinājumi ministram, kurš nav partijas biedrs, netikšot izteikti, un viss būs atkarīgs no ministra veselības stāvokļa. Ķīlis esot garākā prombūtnē, kuras laikā cenšas uzlabot savu veselību, turklāt viņš ir paņēmis atvaļinājumu, lai saprastu, vai var turpināt pilnvērtīgi strādāt.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com