RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Piedzērusies Jurkāne publiski uzbrūk eksministram - FOTO

Piedzērusies Jurkāne publiski uzbrūk eksministram - FOTO
Foto: Krusttevs.com
· 13.05.2013. 07:09

Pēc baleta iestudējuma pirmizrādes «Mesija» operā skandāliņu uzrīkoja uzņēmēja, ekspolitiķa Jāņa Jurkāna kundze Ilze Jurkāne. Atraktīvajai TV raidījuma «Mūsdienu garšas» ekspertei bija tik ļoti patikusi izrāde, ka pēc tās viņa lēca kājās, skaļi kliedza «bravo!» un aplaudēja.

 

Taču domino efekts nesekoja, un Jurkāne kājās stāvēja viena pati, aizsedzot skatu aizmugurē sēdošajiem. Pēc minūtes kājās pierausties gan tika pierunāta arī blakussēdētāja. Par šādu situāciju Jurkāne bija ellīgi nikna un Baltā nama gaitenī skaļi klaigāja: «Kas tie par latviešiem, kas nevar pacelt savas pakaļas?! Muļķi kaut kādi…»

 

Turpat uzņēmējas ceļā patrāpījās kādreizējais trekno gadu finanšu ministrs Atis Slakteris, kurš arī dabūja pēc pilnas programmas – ar izrādes pēcgaršas emociju jautājumiem par latviešu pakaļām blondīne uzbruka ekspolitiķim, nikni raustot viņu aiz rokas. Pēc dabas mierīgais Slakteris mīļā miera labad visam Jurkānes teiktajam piekrita... Zinātāji melsa, ka Jurkāne starpbrīdī esot ieņēmusi trīskāršu vīna devu, tāpēc jūtu izvirdums esot bijis gluži vai pasaules lielāko vulkānu nemiera katarsē...

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com