RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

ŠOKS: Lindenblatei & Co esot ārlaulības sakari! Pirmie kompromati par sabiedrības dāmām - blondīnēm

ŠOKS: Lindenblatei & Co esot ārlaulības sakari! Pirmie kompromati par sabiedrības dāmām - blondīnēm
Foto: Vakara Ziņas
· 13.05.2013. 16:44

Sabiedrības dāma Kristīne Lindenblate iedzīvojusies nelabvēlī, kurš pat sagatavojis kompromatu par viņu. Tiesa, tas bija ārkārtīgi neveiksmīgs, taču nav zināms, vai nesekos nākamais.

 

Naktsklubā «Sapņi un kokteiļi» norisinājās ballīte, kurā atpūtās konkursa «Mrs. Top Of The World 2013» rīkotājas un Latvijas atlases dalībnieces. Starp ballītes viesiem bija arī Rīgas domes auditore Kristīne Lindenblate, kura ir viena no konkursa rīkotājām.

 

Nākamajā dienā žurnāls »Vakara Ziņas« saņēma intriģējošu e-pastu. «Vakar biju klubā «Sapņi un kokteiļi», kur notika «Miss World» «afterparty». VIP zonā sēdēja Kristīne Lindenblate. Viņa bija manāmi iereibusi, koķetēja arī ar daudzus gadus jaunāku puisi. Esmu nemanāmi sabildējis vairākas bildes. Izskatās, ka abiem lielā mīla. Nosūtu jums bildes, ja nu gadījumā noder kādam rakstam,» teikts vēstulē.

 

Jāpiebilst, ka Lindenblate ir precējusies.

 

Pati Lindenblate »VZ« neslēpa pārsteigumu: «Nopietni, kāds ir sūtījis kompromatu par mani?! Bildēs tiešām esmu redzama es? Bet kas tās pa bildēm? Es pat nevaru iedomāties, ar ko esmu kopā nobildēta!» Taču vēl lielāks pārsteigums viņai bija, ieraugot fotogrāfijas. «Tās ir izkopētas no neoficiālā ballītes video, kas ievietots «Mrs. Top Of The World 2013» «facebook» profilā. Man blakus sēž Ingars Babčuks, kas mūsu projektā filmē video materiālus mūsu konkursam,» secināja Lindenblate. Sociālajā tiklā «facebook.com» tiešām sestdienas rītā ir ievietotas neoficiāls ballītes video, kurā arī redzami kadri, ko saņēma »VZ«.

 

Skandalozās bildes skatiet šeit

 

Lindenblate noliedza, ka e-pasts varētu būt reklāmas triks: «Mēs ar tādām metodēm nestrādājam. Šāda veida pašreklāmas tikai grautu konkursa reputāciju.» Viņai nebija ne jausmas, kurš varētu būt sūtītājs. «Nestādos priekšā, kurš ir ieinteresēts mani apmelot. Es ar visiem cenšos rast kopīgu valodu un konfliktos neiesaistos. Cik zinu, man nav nekādu nelabvēļu. Vienīgi konkursa sakarā mums ir sanākusi saķeršanās ar Elitu Drāki, taču es viņu uzskatu par ļoti gudru sievieti un šaubos, ka viņa nodarbotos ar šāda veida muļķībām,» rezumēja Lindenblate.

 

Jāpiebilst, ka pazīstamā blondīne strādā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Audita un revīzijas nodaļā. Viņa nedomā, ka šīs ziņas izplatītas sakarā ar tiešo darbu. «Es šogad neesmu veikusi nevienu smagu auditu, kā rezultātā kāds būtu zaudējis darbu vai saņēmis sodu. Arī politikā pagaidām neiesaistos, tāpēc man grūti iedomāties, ka šis e-pasts varētu būt saistīts ar manu darbu,» norādīja Lindenblate.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com