RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Pusmiljons & Co... Cik maksā, lai dzīvotu blakus pasaulslavenajai dziedātājai Laimai Vaikulei? FOTO

Pusmiljons & Co... Cik maksā, lai dzīvotu blakus pasaulslavenajai dziedātājai Laimai Vaikulei? FOTO
Foto: Vakara Ziņas un Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 26.05.2013. 19:15

Bulduru prospekts Jūrmalā pamazām pārtop par elitāro māju rajonu – tieši šeit atrodas arī dziedātājas Laimas Vaikules villa, kuras vērtība esot četri  līdz pieci miljoni eiro. Interesanti, ka dziedātājai kaimiņos atrodas divas necilas koka ēkas, kas nu tiek pārdotas.

 

Iedomājieties – no rīta iziet savā dārzā un pasveicināt dziedātāju Laimu Vaikuli, kura tieši tobrīd blakus dārziņā stāda puķes! Izrādās, sapnis dzīvot kaimiņos Vaikulei ir visai reāls.

 

Bulduru prospektā esošais latviešu dziedātājas Laimas Vaikules īpašums tiek ierindots starp desmit Latvijas lepnākajiem īpašumiem, un lēš, ka tā minimālā vērtība esot četri vai pieci miljoni eiro, taču blakus lepnajai Vaikules villai līdzās ir necilas koka mājiņas. Taču šovasar šie īpašumi negaidīti nonākuši pārdošanā.

 

Dziedātājas īpašumam kreisajā pusē esošā kaimiņu māja pieteikta kā grausts, un īpašums tiek tirgots kā zeme – topošais pircējs tiek vilināts ar tekstu, ka līdz jūrai ir jāiet trīs minūtes, jo māja atrodas tikai 200 metrus no krastmalas. Īpašuma zemes platība ir 3288 kvadrātmetri, tā cena ir 1,5 miljoni eiro.

 

Mākleri potenciālos pircējus ar slaveno kaimiņieni Vaikuli gan nekārdina, taču dziedātājas bijušais kaimiņš, žurnālam »Vakara Ziņas« uzdodoties par pircējiem, ir daudz runātīgāks un atklāj, ka visai bieži dziedātāja ir sastopama dārzā pati vai arī pastaigājoties ar suni. Pircējs tiek mierināts, ka nav jābaidās no skaļiem burziņiem un pārāk trokšņainas uzdzīves kaimiņos; galu galā atmosfēra dzīvošanai Bulduru prospektā esot ļoti patīkama.

 

Arī labajā pusē esošais Vaikules kaimiņš sava īpašuma tirdzniecību uzticējis tai pašai mākleru kompānijai, taču šobrīd īpašums jau esot «aizrunāts» un visdrīzāk tūlīt nonāks jauno saimnieku rokās.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com