RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Sandra Bulloka parādījusi savu adoptēto dēliņu

Sandra Bulloka parādījusi savu adoptēto dēliņu
Foto: Scanpix, Celebritypost
Kaspars Ūdris · 05.05.2012. 18:09

Viena no pašām apskaustākajām un šarmantākajām Holivudas zvaignēm Sandra Bulloka (Sandra Bullock) kopā ar adoptēto dēliņu, afro-amerikāņu izcelsmes zēnu Luisu izgājusi Losandželosas ielās, ko, protams, fiksējuši slavenību fotogrāfi.

 

Pirms gada Sandra Bulloka izšķīrās no vīra Džesija Džeimsa, kuru "atmaskoja" ilgstošā laulības pārkāpšanā. Kopš tā laika aktrisei vairs nav bijušas nopietnas attiecības.

 

Māksliniecei ir 47 gadi, savas karjeras laikā viņa nospēlējusi krāšņas lomas vairāk kā 50 kinolentēs. Producenti Bulloku allaž novērtējuši arī finansiāli - piemēram, par filmu «Ātrums 2» viņa saņēma ne vairāk un ne mazāk kā tieši 12,5 miljonus dolāru.

 

Lēmumu par bērna adopciju zvaigzne pirms diviem gadiem pieņēma kopā ar savu vīru, uzņēmēju un televīzijas zvaigzni Džesiju Džeimsu, tomēr, tā kā piecu gadu ilgā laulība izjuka, viņa kļuva par puisēna vienīgo aizbildni un oficiāli reģistrēta kā vientuļā māte.

 

Savu izvēli pieņemt ģimenē mazuli pāris toreiz bija nolēmis publiskot pēc "Oskara" balvu pasniegšanas, bet šo ziņu aizēnoja aktrises vīra mīļākās, tetovējumu modeles Mišelas, paziņojums par 11 mēnešus ilgušo mīlas sakaru ar aktrises laulāto draugu, kas Bullokai lika pieņemt lēmumu neuzticīgo vīru pamest.