RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Seksīgākais vīrietis pasaulē - „Paģiru” zvaigzne, skaistulis Bredlijs Kūpers

Seksīgākais vīrietis pasaulē - „Paģiru” zvaigzne, skaistulis Bredlijs Kūpers
Foto: Imbd.com
Kaspars Ūdris · 04.05.2012. 19:00

Žurnāls "People" planētas seksīgāko vīriešu topu sastāda jau vairāk nekā 25 gadus – jaunākā topa pašā smailē nonācis neatvairāmais Holivudas donžuāns aktieris Bredlijs Kūpers (Bradley Cooper).

 

Aktieris milzu popularitāti iekarojis pēc filmām "Blakusparādības" (Limitless) un "Paģiras" (The Hangover). Bredlijam ir 37 gadi.

 

"Es domāju, tas ir lieliski, ka puisis, kurš neizskatās pēc modeļa, var iegūt šo titulu," par sevi spriež pats Kūpers. "Esmu vienkārši izskatīgs čalis, kurš reizēm izskatās satriecoši, bet reizēm arī briesmīgi," viņš nosmej.

 

Pēc tam, kad šī gada sākumā mūžībā aizgāja Kūpera tēvs, viņš ļoti satuvinājās ar māti: „Kad uzzināju, ka esmu atzīts par seksīgāko vīrieti pasaulē, pirmais, ko iedomājis: Mana mamma būs ļoti laimīga!”

 

Aktieris savulaik saticies ar vairākām slavenām aktrisēm - Dženiferu Anistoni, Kameronu Diazu, četrus mēnešus bijis precējies ar aktrisi Dženiferu Esposito. Šī gada sākumā izira Kūpera un aktrises Renē Zelvēgeres gadu ilgušās attiecības. Nesen viņš tika pieķerts, ieturot romantiskas vakariņas ar seksīgo latīņamerikāņu dziedātāju Dženiferu Lopesu.

 

Par spīti tam Kūpers apgalvo:

 

„Esmu trīsdesmit sešus gadus vecs brīvs vīrietis – esot šajā biznesā, tas ir tikai normāli. Tomēr nekad neesmu sevi uzskatījis par dāmu elku.” Pats Kūpers uzskata, ka pasaules seksīgākā vīrieša tituls pienākas Džordžam Klūnijam. Savukārt seksīgākā sieviete pasaulē, viņaprāt, ir britu aktrise Džulija Kristija.

Pirmie nopietni soļi aktiera karjerā sākās ar filmēšanos pasaulslavenajā seriālā „Sekss un lielpilsēta”. Tam sekoja virkne lomu visdažādākajos kino produktos, tai skaitā labi zināmajās komēdijās „Nelūgtie viesi” un „Viņš nav tevī saķēries”, tomēr straujāko karjeras augšupeju Kūpers panāca tieši pēc filmēšanās "Paģirās".

 

„Kad seriālā „Sekss un lielpilsēta” pirmo reizi filmējos kopā ar Sāru Džesiku Pārkeri, biju ļoti sanervozējies. Man bija jābrauc ar auto, kam bija mehāniskā ātrumkārba, taču es mācēju braukt tikai ar automātisko. Manas vainas dēļ viņa gandrīz izlidoja cauri vējstiklam! Turklāt tūlīt pēc tam bija paredzēta skūpsta aina, un tai bija jābūt kvēlai! Kad vēlāk kopā ar Džesiku filmējos „Mīlestība un pārējās nepatikšanas” viss, paldies Dievam, noritēja jau mierīgāk,”- atceras Kūpers.

 

Aktieris jau iepriekš bija iekļauts seksīgāko vīriešu topā, tomēr vēl ne reizi viņam netika piešķirta pirmā vieta. „Nekad mūžā neesmu domājis, ka esmu nenormāli seksīgs! Tādas lietas kā seksīgāko vīriešu topus taču nevar ņemt par pilnu! Viss parasti notiek pēc zināmas shēmas: tev ir sabiedrisko attiecību aģente, uz ekrāniem iznāk filma ar tavu piedalīšanos, un pēkšņi tiec iekļauts, lūk, šādos sarakstos. Tas viss ir izkalkulēts bizness. Desmit gadus esmu piedalījies dažādās aktieru atlasēs, un man ir nācies uzklausīt arī daudz ko neglaimojošu un pat apvainojošu. Esmu iemācījies distancēties un neko neuztvert pārāk nopietni. Arī to, kas izskatās pēc komplimenta.”

 

Interesanti, ka „Paģiru” zvaigzne Kūpers nemaz nemīl uzdzīvi:

 

„Agrāk es bieži ielūkojos glāzītē. Par laimi, laikus attapos un sapratu, ka tā varu zaudēt visu, ko esmu izcīnījis. Tāpēc no narkotikām un alkohola turos pa gabalu. Šā iemesla dēļ man arī ļoti smieklīgi šķiet filmas „Paģiras” plakāti, uz kuriem izskatos nenormāli paģirains.”

 

Top 10 seksīgākie vīrieši pasaulē:


1. Aktieris Bredlijs Kūpers

 

2. Aktieris Laiems Hemsvorts

 

3. Aktieris Idris Elba

 

4. Aktieris Džastins Terū

 

5. Aktieris Kriss Evans

 

6. Aktieris Tims Makgrovs

 

7. Aktieris Džošs Čārlzs

 

8. Aktieris Džoels Makheils

 

9. Aktieris Džeisons Momoa

 

10. Aktieris Raiens Goslings

 

Paša pirmā seksīgāko planētas vīriešu topa augšgalā bija pazīstamais austrāliešu izcelsmes aktieris Mels Gibsons. Vairākas reizes šis tituls piederējis arī Harisonam Fordam. Divreiz par seksīgākajiem topā nodēvēti aktieri Breds Pits, Džonijs Deps un Džordžs Klūnijs.