RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Atgriezusies šovbiznesā. Dagmāra Legante joprojām satriecoša – FOTO

Atgriezusies šovbiznesā.  Dagmāra Legante joprojām satriecoša – FOTO
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 04.05.2012. 18:23

Daudzu iemīļotā TV zvaigzne, jaunā māmiņa Dagmāra Legante vadīja ekskluzīvas kosmētikas prezentāciju pašmāju sievietēm. Fotosesija speciāli portālam Krusttevs.com.

 

Šarmantā TV dīva plašākā sabiedrībā nebija redzēta ilgāku laiku – 33 gadus vecās aktrises dzīve bija saistīta ar dzīvi ārzemēs, bet tagad viņas rūpes aizņem māmiņas pienākumi – jau pusotru gadu ģimene audzina meitiņu Šarloti. Dagmārai šis ir pirmdzimtais mazulis, bet viņas dzīvesbiedram, uzņēmējam Normundam Celmiņam ir divas atvases no iepriekšējām attiecībām – dēli Alberts un Edvards. Biznesmenis ir 9 gadus vecāks par savu mīļoto.

 

Legante šobrīd ir Šveices ādas kopšanas līdzekļu zīmola Swiss Line reklāmas seja Latvijā un pērnās nedēļas nogalē vadīja krāšņu prezentāciju, kuras laikā tapa arī speciāla fotosesija portālam Krusttevs.com.

 

Dagmāra ir lieliskā formā un turpmāk populāro TV šovu personību pašmāju skatītāji atkal redzēs savos zilajos ekrānos un dažādu pasākumu vadītājas lomā.

 

Uzziņai:

 

Dagmāra Legante ir piedalījusies vairākos LNT humora un dažādos citos šovos ("Ak, kungs", "Savādi gan", "Mūzikas stunda", "Kāpēc ne!"). 2004. gadā viņa kļuva par TV šova "Baltijas Džungļu zvaigzne" pirmās sezonas uzvarētāju. Šova finālā Legante pārspēja Renātu Ražnauskieni no Lietuvas un Koitu Tomi no Igaunijas. 2008. gadā kopā ar Oļegu Kuzņecovu piedalījās TV3 šovā "Dejo ar zvaigzni 2", taču tika izbalsoti no šova. 2010. gadā kopā ar Normundu Rutuli vadījusi talantu šovu "O!Kartes akadēmija". Legan te karjeras laikā ir spēlējusi arī divās Dailes teātra izrādēs: "Petras fon Kantas rūgtās asaras" un "Lodes pār Brodveju". Tāpat skaistule filmējusies Jāņa Streiča 2010. gada filmā "Rūdolfa mantojums".