RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Emocionālās runas par miršanu nepalīdz. No OKartes šova „izmet” skaisto blondīni

Emocionālās runas par miršanu nepalīdz. No OKartes šova „izmet” skaisto blondīni
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 06.05.2012. 00:59

"Labāk nomirstu uz skatuves nekā nolaižu rokas. Es dzīvoju, lai dziedātu. Brīdī, kad esmu tikusi tik tālu, nedomāju atteikties no sava sapņa. Neskatoties uz pārbaudījumiem, ko Dieviņš man sūta, es palikšu cīnīties līdz galam..."

 

Tomēr 5.maija vakarā, OKartes skatuves pēdējā izbalsošanas vakarā, skatītāji lēma, ka šovu pamet dalībniece, kura pusfināla koncertā palika pēdējā vietā, - Sandija Vīgante.

 

Sandija, tāpat kā Kašers, izbalsošanas krēslos nonāca pēc neveiksmes koncertā.

 

No iekšējā balsojuma viņiem pievienojās Buks un Pujāts. Par Buku balsoja lielākā daļa dalībnieku, kā iemeslu minot nespēju mainīties un, iespējams, ne īpaši pamanāmo atbilstību mūziklam. Turpretī Pujātu, kuru visi pieminēja kā lielisku dziesmu autoru, iegāzusi dziedāšana.

 

Skatītāji visu izbalsošanas laiku aktīvi atbalstīja dalībniekus, kas cīnījās par palikšanu šovā, un stundas laikā tika atdots vairāk nekā 8500 balsu. Par Buku skatītāji atdeva 3131 balsi, par Pujātu - 2768 balsis, par Kašeru - 2109 balsis, bet par Sandiju - 534 balsis.

 

Līdz ar to skatītāji lēma, ka pēdējā šovu pamet Sandija. Starp citu, viņa bija vienīgā no tā saucamajiem jauniņajiem, kas šovā noturējās tik ilgi - līdz pusfinālam. Visi tie, kas ir finālā, dalību OKartes skatuvē uzsāka 16.janvārī, pamatsastāvā.

 

Iepriekšējās nedēļas šovā notika incidents - pirmo reizi šova vēsturē kāds no šova OKartes skatuve dalībniekiem žūrijas vērtējumā saņēma tikai trīs balles, turklāt Sandijai Vīgantei vēl sāpīgāks bija šī vokālā pedagoga Edgara Kramiņa komentārs.

 

Pēc  notikušā Sandija sacīja: "Labāk nomirstu uz skatuves nekā nolaižu rokas. Es dzīvoju, lai dziedātu. Brīdī, kad esmu tikusi tik tālu, nedomāju atteikties no sava sapņa. Neskatoties uz pārbaudījumiem, ko Dieviņš man sūta, es palikšu cīnīties līdz galam."

 

Fotogalerijā mirkļi iz Sandijas gaitām šovā.