RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Skandalozais dziedātājs Kiops savus geju puikas nomainījis pret nepilngadīgu meiteni - SKŪPSTU FOTO

Skandalozais dziedātājs Kiops savus geju puikas nomainījis pret nepilngadīgu meiteni - SKŪPSTU FOTO
Kaspars Ūdris · 21.06.2013. 16:31

Jau ierasts, ka, parādoties kādā saviesīgā pasākumā šlāgermūzikas ansambļa «Titāniks» līderim Sandim Kiopam, masu mediju pārstāvjiem jautrība ir garantēta. Arī «Preses «Pīles» bāra» atklāšanā Kiopam sametās garlaicīgi, un viņš izpaudās visā savā krāšņumā.

 

Ieradās šlāgermūziķis Sandis Kiops gluži vai neticamā apvienībā – nevis ar saviem ierastajiem solārijā pārsauļotajiem pavadoņiem Ivo un Muri, kuri parasti demonstrē geju klubiem raksturīgas izdarības, bet gan kādu meiteni, kuru pēc pirmā fotogrāfu pieprasījuma bija gatavs kaut vai čamdīt līdz pēdējai vīlītei un skūpstīt līdz nemaņai. Tiesa, bija nelabas aizdomas, ka šai pēc skata visai kautrīgajai būtnei 18 gadu vecums ir vēl aiz kalniem, taču pats Kiops to sarunā ar »VZ« pārliecinoši noliedza. «Ir, ir – pat 19!» teica mūziķis, pēc brīža piemetinot: «Nu, vismaz viņa pati tā saka...»

 

No malas izskatījās, ka skandalozais mūziķis šo savu «draudzeni» ir sastapis pirms kādām piecām minūtēm un, izmantojot savu atpazīstamību, ielūdzis uz šo pasākumu, taču tik traki nebija. «Godīgi sakot, uz to brīdi es ar viņu biju pazīstams dienu. Veselu dienu! Meitene ir no Limbažiem – ir tāda province. Man viens no labākajiem draugiem viņu sen zināja, tad uzzvanīja, papļāpājām, meitenei radās baigā interese, iepriekšējā vakarā atbrauca. Es teicu, ka varam doties uz pasākumu, pabrīdināju, ka tur būs arī prese, fotogrāfi. Es nemaz neteicu, kas es esmu. Tagad zvana un prasa – eu, Kiop, tev vēl kādi šādi pasākumi?!» sarunā ar »VZ« vaļsirdīgs bija mūziķis. Viņš uzreiz atzina, ka šādas meitenes viņam bijušas daudzas: «Es jau neesmu nekāds nopietnais puisis!»

 

Ierodoties «Preses «Pīles» bārā», Kiops ar savu draudzeni gan sākotnēji ne ar ko īpašu neizcēlās – vienkārši ieturējās pie uzkodu galda un tad neuzkrītoši tukšoja dzērienu glāzes. Glāzīte pēc glāzītes, un Kiops bija savā elementā: pirmā darbība, protams, bija slavenais «Pīlādžogas spēriens», tam sekoja publiska skūpstīšanās ar līdzpaņemto draudzeni un noslēdzās ar centieniem iesaistīties humoristes Jolandas Suvorovas dejā. «Mani kāds, neatceros, žurnālists vai fotogrāfs aicināja viņai pievienoties – man nav desmitreiz jāsaka! Man viņa patīk – tāda «prikolīga», azbesta humora sieviete! Man vispār tur ļoti viss patika – pa ilgiem laikiem biju kaut kur uzaicināts atpūsties, nevis strādāt. Bāra saimnieki arī man patika – lāga puikas! Jau šopiektdien es tur uzstāšos,» solīja Kiops, kurš grasās šajā bārā prezentēt arī savu jaunāko dziesmu un videoklipu.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com