RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Šarmantā Prāta Vētras dalībnieka sieva kāzu gadadienā palikusi bez vīra

Šarmantā Prāta Vētras dalībnieka sieva kāzu gadadienā palikusi bez vīra
Foto: Vakara Ziņas
· 04.08.2013. 13:46

Tieši pirms gada «Positivus» festivāla laikā pēc vairāku gadu kopdzīves laulības ostā iestūrēja grupas «Prāta vētra» mūziķis Māris Mihelsons un bērnu modes blogere Santa Bindemane. Kāzu gadadienā viņa atpūtās bez sava vīra.

 

Tas gan nebūtu jāuztver kā jaunums Mihelsonu kopdzīvē – vienkārši mūziķis kopā ar grupu devies koncertēt uz Krieviju, bet Santa ļoti vēlējās doties uz festivālu. «Mēs šobrīd esam katrs savā valstī. Mārim ir koncerts Krievijā, bet es kopā ar draudzenēm negribēju laist garām festivālu. Tāpēc šogad šeit esmu viena,» »VZ« atzina Santa.

 

Jāatgādina, ka ar šo festivālu saistās abu attiecību dažādas peripetijas. Festivālā prese uzzināja, ka abi ir pašķīrušies un Mihelsonam ir attiecības ar LNT televīzijas seju Kristīni Garklāvu, bet Bindemanei romāns ar LNT pārdošanas direktoru Guntaru Traubergu (2008. gads). Tieši festivālā abi atkal bija manāmi kopā, mīļi demonstrējot savu saskaņu līdzīgos tērpos (2009). Šeit abi pirmo reizi parādījās kopā ar savu nesen dzimušo dēlu (2011. gads). Un pērn tieši festivāla laikā abi beidzot iestūrēja laulības ostā.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com