RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Ar kokaīnu kabatā un narkotiku reibumā aizturēts Jāņa Jurkāna dēls

Ar kokaīnu kabatā un narkotiku reibumā aizturēts Jāņa Jurkāna dēls
Foto: Ekrānšāviņi no interneta
· 13.12.2013. 09:09

Otrdien, lidojot tranzītā uz Latviju no Dominikānas republikas, Frankfurtes lidostā narkotiku reibumā un ar nelielu kokaīna daudzumu esot ticis aizturēts skanīga Latvijas VIP uzvārda nēsātājs.

 

Pēc neoficiālas, bet no drošiem avotiem iegūtas informācijas, otrdien, 10. decembrī, iespējams, bijušā Latvijas ārlietu ministra Jāņa Jurkāna dēls, skandalozais uzņēmējs - Dāvids Jurkāns, lidojot no Dominikānas republikas uz Latviju aizturēts Frankfurtes lidostā spēcīgā narkotiku reibumā, par ko jau lidojuma laikā gaisa kuģa apkalpe ziņojusi Frankfurtes lidostai.

 

"Lidostā veicot pārbaudi pie Dāvida Jurkāna atrasts arī neliels daudzums kokaīna. Veiktās rentgena pārbaudes rezultātā bijušas aizdomas par narkotiku transportēšanu vēdera dobumā, taču pēc tā iztukšošanas oficiālās procedūras, aizdomas neesot apstiprinājušās. Konfiscēts atrastais nelielais narkotiku daudzums," - ziņo informācijas avoti portālam Vipi.lv .

 

"Frankfurtes lidostā muita sastādīja protokolu, konfiscēja vielu un atlaida pēc visām formalitātēm, pārbaudēm un vēdera satura iztukšošanu dabīgā veidā muitnieku klātbūtnē. Līdz ar to skandālists ar pavadoni nokavēja paredzēto reisu uz dzimteni un atlidoja tikai ar nākamo," - sacīja kāds aculiecinieks.

 

Savukārt kāda cita notikušā aculieciniece stāsta, ka jau izlidojot no Dominikānas republikas Dāvids Jurkāns ar savu draudzeni bijuši agresīvi noskaņoti, izturējušies augstprātīgi pret lidmašīnas apkalpi un tikko uzkāpjot uz borta esot pieprasījuši šampanieti.

 

Ar ekspolitiķa dēlu sazināties nav izdevies, bet informācija sociālajos tīklos tiešām liecina, ka pirms divām dienām skandalozais uzņēmējs, bijušā Ārlietu ministra Jāņa Jurkāna dēls pavisam jautrā prātā kopā ar draudzeni Valēriju Sautu atpūties kūrortā Dominikānas republikā. Par to vēsta fotogrāfijas - galerijā.

 

Skandalozu slavu Dāvids Jurkāns ieguva savulaik tiesājoties ar nu jau aizsaulē aizgājušo, kādreizējo lielāko zemes īpašnieku Latvijā Gati Saknīti; kā arī 2010. gadā, kad nepilnu gadu pēc kāzām Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā skatīta bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna jaunākā dēla, uzņēmēja Dāvida Jurkāna un viņa sievas finansistes Madaras Jurkānes laulības šķiršanas lietu.

 

Vipi.lv redakcijas kolektīvs pateicas visiem informatoriem un personām, kas palīdzējušas šī materiāla tapšanā. Strādājot sabiedrības labā, uzskatām, ka tautai savi varoņi jāzina. Ja arī jūsu rīcībā ir fakti par šo notikumu un iesaistītajām personām, ziņojiet - redakcija@vipi.lv .