RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Janvāra sākumā Rīgā notiks kinofestivāls SHERLOCK HOLMES CINEMA

Janvāra sākumā Rīgā notiks kinofestivāls SHERLOCK HOLMES CINEMA
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 19.12.2013. 10:14

Jau otro gadu starptautisko svētku „Šerloka Holmsa dzimšanas diena” ietvaros Rīgā notiks SHERLOCK HOLMES CINEMA retrospektīvo filmu kinofestivāls.

 

Kinofestivāls notiks kinoteātrī Ksuns no 4. līdz 9.janvārim ar Live Riga, ASV vēstniecības un Latvijas Kultūras attīstības fonda atbalstu.

 

Par jaunāko festivāla motīvu kļūs pamatsižeta filmu līnija par Šerloku Holmsu – izmeklētāja un viņa uzticamā drauga piedzīvojumi no Amerikas līdz Krievijai. Šoreiz skatītājiem būs jākļūst par lieciniekiem 20-tās desmitgades pašu spilgtāko detektīvu izmeklējumiem, kas apvīti ar intrigām un noslēpumainiem dažādu laikmetu tēliem. Šerloka Holmsa – paša lieliskākā kino vēstures izmkelētāja – tēls uz visiem laikiem ienācis pasaules kinomatogrāfā. Katra desmitgade rada jaunu Holmsu, katra ekranizācija atklāj jaunas slavenā detektīva tēla robežas. Piedāvājam ieslīgt šajā interesantajā stāstā!

 

Ieeja ir bezmaksas!!!

 

Kinofestivāla "CREA Promotion" organizatori sadarbībā ar mārketinga aģentūru PR LINIJA ar Rīgas Domes, ASV vēstniecības un Latvijas Kultūras attīstības fonda atbalstu.