RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Dārta Daneviča ikdienā krūšturi nevalkā

Dārta Daneviča ikdienā krūšturi nevalkā
· 24.06.2014. 13:28

Ar emocionālu ierakstu sociālajā tīklā twitter.com aktrise Dārta Daneviča atklājusi teātrī valdošās nesaskaņas un informēja par viņai izteiktajiem draudiem. Simpātiskā aktrise izsaka varbūtību, ka jaunajā sezonā var nozust no teātra skatuves.

 

Šķiet, ka īstās kaislības Dailes teātrī risinās nevis izrāžu laikā uz skatuves, bet aizkulisēs aiz priekškara. Vismaz tā var secināt no Dārtas Danevičas ieraksta twitter.com, kur aktrise atklāj, ka saņēmusi kolēģes Initas Dzelmes draudus un baidās par savu palikšanu teātrī.

 

Īsā sarunā ar žurnālu »Vakara Ziņas« konflikta esamību nenoliedza Dārtas Danevičas kolēģe, aktrise un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Inita Dzelme. Tiesa, par nesaskaņu iemesliem aktrise nevēlējās sīkāk izteikties, norādot: «Tās ir mūsu iekšējās lietas.»

 

Atklāj nesaskaņas

 

Jaunā aktrise Dārta Daneviča uz Dailes teātra skatuves ir redzama dažādās lomās, taču visspilgtāk sevi parāda izrādē «Neprātīgā Zelda» atveidojot Zeldas Fidžeraldas lomu. Kopš savas parādīšanās Dailes teātrī 2012. gadā aktrise aizvien biežāk ir izpelnījusies skatītāju un arī kritiķu atzinību, viņa saņēmusi arī gada stilīgākās aktrises titulu «Modes un stila balvu» pasniegšanas ceremonijā. Izrādās, ka jaunās zvaigznes dzīve teātra sienās nebūt nav tik rožaina. Par to aktrise atklāti paziņoja ar sociālā tīkla twitter.com starpniecību vēlā otrdienas vakarā. «Ja nākamsezon nestrādāšu Dailes teātrī, ziniet, ka iemeslu sauc Inita Dzelme. Šoreiz viņas draudi un lamas izklausījās nopietni,» rakstīja Daneviča. Ieraksts tapis īsi pirms abu kāpšanas uz skatuves izrādē «Nakts vēl nav galā», kurā Daneviča tēlo sekretāri Sandru, bet Dzelmei ir Lauras loma.

 

Iekšējās problēmas

 

Uz Danevičas ierakstu atbildēja komponists Kārlis Lācis, vaicājot: «Vai tad Inita tagad pieņem un atlaiž aktierus?» Šis jautājums palika bez atbildes, un neilgi pirms pusnakts no «tvitera» pazuda arī pats ieraksts. Pati Daneviča no komentāriem izvairījās, sākumā »VZ« lūdzot pārzvanīt, bet vēlāk neceļot klausuli. Savukārt kolēģe Inita Dzelme aprobežojās ar vienu teikumu. «Es sapratu jūsu jautājumu. Tās ir mūsu iekšējās lietas. Paldies, nekādu komentāru nebūs,» telefonsarunā ar »VZ« teica Dzelme. Arī teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva saistībā ar šo konfliktu un Danevičas iespējamo aiziešanu no teātra (ja precīzāk – «izēšanu» no tā) komentārus nesniedza: «Šobrīd teātrim nav nekādu oficiālu komentāru. Es neko nevaru sīkāk paskaidrot.»

 

Galvenais, izmaiņas noliedz

 

Līdz sezonas noslēgumam abām aktrisēm vēl kopā jābūt uz skatuves gan izrādē «Nakts vēl nav galā», gan «Vējiem līdzi». Sarunā ar »VZ« Dailes teātra galvenais režisors un mākslinieciskais vadītājs Dž. Dž. Džilindžers pauda nostāju, ka bažām par Danevičas aiziešanu no teātra nav pamata. «Viss ir kārtībā, nekāda konflikta tur nav. Šobrīd neredzu iemeslu runām par aktieru sastāva maiņu, sākoties jaunajai sezonai. Dārta Daneviča arī jaunajā sezonā būs redzama uz Dailes teātra skatuves,» norādīja Dž. Dž. Džilindžers.

 

Foto skatiet šeit: DĀRTA IKDIENĀ KRŪŠTURI NEVALKĀ

 

 

14 BILDES: UgunsGrēka zvaigznes, aktrises Dārtas Danēvičas tvirtās krūtis un kailais ķermenis Krievijas pieaugušo lapās