RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

"Spice Girls" meiteņu vietā Eirovīzijā uzstāsies 75 gadus vecs pensionārs


Foto: UK-news.com
Kaspars Ūdris · 16.05.2012. 00:10

Uz šī gada dziesmoto konkursu Apvienotā Karaliste nolēmusi sūtīt dziedātāju ar visai ievērojamu dzīves stāžu – 75 gadus veco Engelbertu Hamperdinku (Engelbert Humperdinck).

 

Dziedātājs savas karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 150 miljonus albumu kopiju visā pasaulē, viņa īpašumā ir četras prestižās Grammy balvas, Zelta Globuss, 63 zelta un 24 platīna ierakstu balvas. Humperdinks ir viens no retajiem māksliniekiem visā pasaulē, kurš saņēmis zvaigzni gan Holivudas, gan Lasvegasas slavas alejā.

 

„Mēs esam ārkārtīgi pagodināti, ka šāda līmeņa dziedātājs, absolūta mūzikas leģenda, ir piekritis pārstāvēt mūsu nāciju Eirovīzijas dziesmu konkursā,” priecīgo notikumu paziņoja BBC ziņu diktore Keitija Teilore (Katie Taylor). Arī pats Hamperdinks neslēpa savu sajūsmu.

 

Pie dziedātāja Eirovīzijas skaņdarba strādā vairāki pasaules līmeņa profesionāļi, to starpā, Martins Terefe (Martin Teref), kurš pazīstams kā Džeimsa Morisona (James Morrison) un Mary J Blige dziesmu autors, kā arī Saša Skarbeks (Sacha Skarbek), kura paspārnē ir absolūtā topu līdere Adele. Saša savulaik sarakstījis arī Džeimsa Blanta (James Blunt) spilgto debijas singlu „You`re Beautiful”.

 

Engelberts Hamperdinks bija arī devītā starptautiskā populārās mūzikas jauno dziedātāju konkursa «Jaunais vilnis 2010» īpašais viesis ar savu 1967.gada debijas singlu «Release Me (And Let Me Love Again)», populāro «Quando, Quando, Quando», tolaik aktuālo singlu «Tell Me Where It Hurts» un Frenka Sinatras vizītkarti «My Way».

 

Prese pirms pusgada ziņoja, ka bijušās grupas "Spice Girls" dāmas alkst apvienoties un parādīt, kā jādzied pa īstam, lai vinnētu Eirodziesmu. Plāns izgāzies!