RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Solvita Āboltiņa atkal brutāli pārkāpj ceļus satiksmes noteikumus - VIDEO

Solvita Āboltiņa atkal brutāli pārkāpj ceļus satiksmes noteikumus - VIDEO
Foto: Pietiek.com
· 10.10.2014. 07:35

4. oktobrī, vēlēšanu vakarā žurnālists un slavenību fotogrāfs Kaspars Ūdris, bijis liecinieks tam, kā Solvitas Āboltiņas dienesta auto vadītājs klaji pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus.

 

Pašreizējās Saeimas spīkeres Solvitas Āboltiņas (Vienotība), kura gan jaunajā parlamenta sasaukumā netika ievēlēta, auto atkal piefiksēts, pārkāpjam atļauto braukšanas ātrumu, vēsta TV3 ziņas, atsaucoties uz žurnālista Kaspara Ūdra iesūtīto videomateriālu un sniegto informāciju. Plašu rezonansi pirms dažām nedēļām izpelnījās video, kurā aculiecinieks nofilmējis Āboltiņas dienesta auto kortežu traucamies ar 150 kilometriem stundā atļauto 90 vietā.

 

Vēlēšanu vakarā Kaspars Ūdris bija liecinieks tam, kā Āboltiņas dienesta auto vadītājs klaji pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus.

 

Žurnālists devies prom no LTV ēkas, kad viņam priekšā aizbraucis Āboltiņas auto un pavadošais auto.

 

"Automašīnu ātrums bija vismaz 62 kilometri stundā vietā, kur atļauts braukt tikai uz 30 kilometriem stundā. Vēlāk arī konstatējām, ka tiek pārkāpta nepārtrauktā līnija, nobraucot no viadukta, nesagaidot ieskrējiena joslas beigas. Fiksējām arī, ka 11.novembra krastmalā tika braukts uz 70 kilometriem stundā. Vai, braucot no intervijas televīzijā uz vēlēšanu ballīti, tiešām ir tā jāsteidzas?" telefonintervijā TV3 norādīja žurnālists un slavenību fotogrāfs Kaspars Ūdris.

 

Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas pārgalvīgo braucienu un noteikumu pārkāpšanu VIDEO SKATIET ŠEIT