RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Miedziņš jeb Jānis Jarāns plāno slepkavību...

Miedziņš jeb Jānis Jarāns plāno slepkavību...
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 17.05.2012. 09:52

Gints Grāvelis skūpstās ar Jāni Kirmušku, bet Jarāns iecerējis nogalināt... Atraktīva fotogalerija.

 

Ar skatītāju ovācijām un smiekliem visas izrādes garumā pirmdien savu pirmizrādi piedzīvoja kriminālkomēdija “Trakās šķēres”!

 

Pola Portnera (Paul Portner) sarakstītā luga “Trakās šķēres” (“Shear Madness”) 1997. gadā tika iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē visilgāk spēlētā kriminālkomēdija, kas ASV tiek izrādīta jau kopš 1976. gada un visā pasaulē spēlēta vairāk nekā 50000 reižu!

 

Latvijā izrādi skatītājiem piedāvā “Domino teātris”, kas ir jau par leģendārām kļuvu&scaro n;o izrāžu “Kailie brieži”, “Sekss un Grēkpilsēta” un “Parīze-Dakāra” veidotājs.

 

Kā jau nojaušat, arī “Trakās šķēres” ir komēdija, bet – atšķirībā no iepriekš iestudētajiem darbiem – interaktīvā kriminālkomēdija, kurā par dalībnieku kļūs ikviens tās apmeklētājs. Tas nozīmē, ka ikreizi izrādei ir cits atrisinājums un fināls, kuru iepriekš nezina pat tās aktieri – Jānis Jarāns, Jānis Kirmuška, Santa Didžus, Laila Kirmuška, Gints Grāvelis, Jūlija Ļaha, Ineta Radčenko un Artūrs Putniņš. Jauno iestudējumu atbalsta “Frizieru Serviss” un “Schwarzkopf Professional.”

 

Jaunās kriminālkomēdijas darbība norit frizētavā, kurai līdzās ir notikusi nežēlīga slepkavība – nogalināta pasaulē slavenā pianiste Irēna Mālere. Kurš to ir paveicis? Uz frizētavu atnākušais ciparu pasaulē dzīvojošais antikvārs Eduards Krāmkalns? Zaglīgā deputāta Kiršbauma sieva Lauma? Vīriešu mīlas alkstošais frizētavas īpašnieks “Alesandro” Krūklis? Viņa šarmanti pavedinošā friziere Brigita Rozīte? Bet varbūt – kriminālpolicijas kapteinis Valdis Stabiņš un policijas leitinants Bērziņš? Emocijām un spriedzes bagātā kriminālkomēdija “Trakās šķēres” jums garāntēs lielisku noskaņojumu! Un nesatraucieties, ja nākot uz izrādi nepaspēsiet izmazgāt matus un ieveidot frizūru – “Alesandro” TO ar jums izdarīs izrādes laikā savā friziersalonā “Trakās šķēres”, jo – jūsu galva ir mūsu raizes!

 

Iestudējumu veido režisors Marcins Slavinskis (Marcin Slawinski) (Polija), kuram šī ir debija Latvijas teātros. Lugas pirmizrāde notika 14. maijā, kinoteātra “Splendid Palace” (bij. kinoteātris “Rīga”) Lielajā zālē. Biļetes uz turpmākajām izrādēm nopērkamas www.bilesuparadize.lv un visās “Biļešu paradīzes” kasēs.