RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Kārdinošas krūtis, seksīgi dupši un muskuļoti torsi grandiozajā izstādē EROTS 2015

Kārdinošas krūtis, seksīgi dupši un muskuļoti torsi grandiozajā izstādē EROTS 2015
· 25.11.2014. 12:08

Izaicinoši skatieni, kārdinošas krūtis, seksīgi dupši, muskuļoti torsi un ellīgi erotiskas kustības – to visu karstas atmosfēras un enerģētiskas klubu mūzikas pavadībā varēs redzēt un izbaudīt striptīza šovgrupas „Army Of Lovers” priekšnesumā uz “Erots 2015” skatuves jau 20. un 21. februārī.

 

„Army Of Lovers” ir profesionāla striptīza deju šovgrupa no Polijas, kas ar atmiņā paliekošiem priekšnesumiem jau ir iekarojusi daudzu erotikas festivālu un naktsklubu skatuves Eiropā. Nerātnas policistes, draiskas medmāsiņas un mājsaimnieces, skarbi karavīri, seksīgi piloti – šie ir tikai daži no tēliem, kuros iejūtas šovgrupas „Army Of Lovers” puiši un meitenes, lai iekvēlinātu savu skatītājus.

 

Katrs no šovgrupas priekšnesumiem ir unikāls un veidots, lai stimulētu skatītāju sajūtas un ievilinātu erotisko fantāziju pasaulē, kur izdomai nav robežu. Arī „Erots 2015” apmeklētājiem būs sagatavots īpašs šovs, kas sola daudz karstas erotikas un negaidītus pārsteigumus. Vienaldzīgo noteikti nebūs!

 

Lielākais erotikas festivāls Baltijā “Erots 2015”, kā jau ierasts, notiks Ķīpsalas hallē, un tas sola krāšņus, erotikas piesātinātus un daudzveidīgus šovus, club dance deju konkursa noslēgumu, kā arī plašu mīlas preču klāstu, speciālistu konsultācijas un noderīgus seminārus seksuālās dzīves uzlabošanai. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma! Vairāk: www.erots.lv/

 

Tikai pirmie 1000 apmeklētāji iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa” kasēs no 1. novembra var iegādāties biļetes par rekordzemu cenu – tikai 8 eiro! Tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas. Biļetes uz “Erots 2015” var iegādāties “Biļešu servisa” (ŠEIT) kasēs visā Latvijā, bet no 1. decembra – arī Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30).

 

Erotikas festivālu “Erots 2015” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma “Z un Z” – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls “Kupidons plus”. Pasākumu atbalsta “One touch” prezervatīvi un tūrisma operators „Prieks Tūre”. Oficiālais „Erots 2015” pre-party naktsklubs „La Rocca-Revolution”.