RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Seksīgā dziedātāja Tumševica metas iekšā lielajā biznesā - PREZENTĀCIJAS FOTO

Seksīgā dziedātāja Tumševica metas iekšā lielajā biznesā - PREZENTĀCIJAS FOTO
Foto: Māris Breida, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 18.05.2012. 09:45

17. maija vakarā Rīgā notika jaunās tūrisma un konsjerža servisa aģentūras First Class Lounge prezentācija. Saskaņā ar kompānijas direktores Natālijas Tumševicas ieceri šī aģentūra sniegs ekskluzīvus atpūtas, biznesa, publisko un privāto pasākumu organizēšanas pakalpojumus.

 

First Class Lounge klientiem tiks piedāvātas labākās viesnīcas un restorāni, jahtu, helihopteru, lidmašīnu īre, apsardze, personīgais šopinga asistents, labākie ieteikumi nekustamo īpašumu iegādei un īrei ārzemēs, kā arī palīdzība ES iedzīvotāja statusa saņemšanā.

 

First Class Lounge devīze: “Mēs Jums izvēlamies labāko par labākajām cenām!”

Pastāvīgajiem klientiem kompānija izstrādā un organizē individuālas tūres ar biznesa aviācijas lidmašīnām.

 

First Class Lounge darbinieku pieredze, lietišķie sakari un kontakti visā pasaulē – tas ievērojami pārspēj jebkuru profesionālu referentu un sekretāru iespējas.

 

Prezentācijā tika piedāvātas pavāra Laura Aleksejeva gatavotās izmeklētās uzkodas, pasākuma vadītājs Valdis Melderis izspēlēs kompānijas un tās partneru lojalitātes kārtis, bet vislabākais latvijas šokolādes zimols Pure Chocolate sagatavojis katram saldas dāvanas.