RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Festivālā Erots 2015 norisināsies Latvijā vienīgais klubu deju konkurss

Festivālā Erots 2015 norisināsies Latvijā vienīgais klubu deju konkurss
· 28.01.2015. 21:30

Jau 20. un 21. februārī Ķīpsalā varēs baudīt ne tikai pikantus un jutekliskus erotikas šovus, bet arī elpu aizraujošus klubu deju priekšnesumus, jo festivālā „Erots 2015” norisināsies Latvijā vienīgais klubu deju konkurss „Club Dance Queen & King 2015”.

 

Konkurss sola ne vien kārdinošu go-go dejotāju un talantīgu locking un waacking meistaru uzstāšanos, bet arī elektrizējošu atmosfēru.

 

Šogad klubu deju konkurss „Club Dance Queen & King 2015” norisināsies jau trešo reizi, un tajā ir iespējams sacensties divās kategorijās. PRO kategorijā sacentīsies profesionāļi, deju skolu, studiju un klubu pārstāvji, savukārt HOBBY kategorijā – neprofesionāli dejotāji un amatieri. Visus konkursantus vērtēs profesionāla horeogrāfu un dejotāju žūrija.

 

„Organizējot konkursu, mēs vēlamies dot iespēju jaunajiem dejotājiem parādīt sevi uz lielās skatuves, kļūt pamanītiem un vēlāk realizēt sevi izvēlētajā deju stilā vietējā un starptautiskā līmenī,” atzīmē viena no konkursa organizētājām, uzņēmuma „Tessika Events & Carnivals” direktore Irina Kurpniece.

 

Finālistus sagaida balvu fonds 1000 EUR apmērā, līgumi dalībai profesionālā starptautiskā deju projektā ārzemēs, iespēja iegūt darbu populārākajos Latvijas nakts klubos vai piedalīties ekskluzīvā deju šovu programmā. Galvenās balvas ieguvējs saņems ceļojumu divām personām no konkursa ģenerālsponsora – tūrisma operatora „Prieks Tūre”.

 

Konkursa dalībniekiem tiks piedāvāta arī vienreizēja iespēja 3. februārī piedalīties profesionālā fotosesijā. To organizē „Tessika Events & Carnivals” sadarbībā ar klubu „Ed Hardy Morning Club” un sabiedrībā pazīstamo fotogrāfu Aleksandru Šadrinu, kura darbi būs apskatāmi arī festivālā „Erots 2015”.

 

Piedalies arī Tu!

Ja esi 18 līdz 35 gadus jauns puisis / meitene, tad pieteikties konkursam vari pagūt vēl līdz 30. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā: www.clubdance.lv. Jau 31. janvārī nakts klubā „La Rocca–Revolution” notiks otrā un pēdējā atlases kārta, kurā tiks paziņoti šī gada finālisti.

 

Konkursu organizē festivāls „Erots” un SIA „Tessika Events & Carnivals”.

 

Kā zināms, festivāls „Erots 2015” notiks 20. un 21. februārī Ķīpsalā, un tas ir nozīmīgākais erotikas pasākums Baltijā. Festivāls apmeklētājiem piedāvā baudīt pārsteigumiem pilnas latviešu un ārzemju mākslinieku šovprogrammas, sieviešu un vīriešu striptīzšovus, piedalīties slapjo T-kreklu un šortu konkursā un citās aktivitātēs. “Erots 2015” piedāvās ne tikai lieliskas izklaides iespējas, bet arī plašu erotiskās produkcijas klāstu – intīmpreču izstādi.

 

Vairāk: www.erots.lv/. Ieeja festivālā un dalība konkursā no 18 gadu vecuma!

 

“Erots 2015” norises laiki:

 

20. februāris 18.00–03.00
21. februāris 18.00–04.00

 

Biļetes uz „Erotu” ir nopērkamas “Biļešu servisa” (www.bilesuserviss.lv/) kasēs visā Latvijā par 12 EUR, intīmpreču veikalā „Kupidons Plus” (Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 72 un Alfrēda Kalniņa ielā 4) par 10 EUR, kā arī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30 par 10 EUR. Tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī tā norises laikā biļetes būs dārgākas.

 

Izstādi-festivālu “Erots 2015” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma “Z un Z” – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls “Kupidons plus”. Pasākumu atbalsta “One touch” prezervatīvi, tūrisma operators „Prieks Tūre” un Cēsu alus. Oficiālais festivāla „Erots 2015” naktsklubs – „La Rocca-Revolution”, pre-party klubs – „Mai Tai” un after-party klubs – „afterparty.lv”.