RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Jaunā Rīgas Cirka programma Ikss un Dalmatino ielūdz uz krāšņām izrādēm

Jaunā Rīgas Cirka programma Ikss un Dalmatino ielūdz uz krāšņām izrādēm
· 03.02.2015. 18:27

Rīgas Cirkā 126. sezonas jaunā programma ''Ikss un Dalmatino''!

 

Sākot ar 30.janvāri  Rīgas Cirks - vecākā cirka ēka Eiropā, gaida savus skatītājus uz jaunās cirka programmas ''Ikss un Dalmatino” izrādēm!

 

Izrādes turpināsies līdz 22.martam – katru nedēļas nogali: piektdienās , sestdienās un svētdienās cirka izrādes mākslinieki aizvedīs savus skatītājus ar brīnumaino cirka pasauli.

 

Cirka  izrāde “Ikss un Dalmatino” ir Rīgas Cirka veidota programma, kurā piedalīsies starptautisko cirka festivālu, arī festivāla ''Zelta Kārlis 2015” laureāti – mākslinieki no Latvijas, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Moldovas, Uzbekistānas, Baltkrievijas, Dānijas un Ziemeļosetijas.

 

Mr.Dalmatino  no Itālijas ( Bronzas klauns Monte-Karlo 2005, sudraba godalgas ieguvējs Starptautiskā cirka festivālā Polijā)  ar dalmāciešiem, pūdeļiem un ponijiem cirka arēnā demonstrēs savu audzēkņu atjautību , skatītāji varēs pārliecināties par viņu muzikalitāti un prasmēm.

 

Rafaels Kirašovs/ Ukraina- cirka dinastijas pārstāvis, orģinālžonglieris ar ķīniešu kociņiem. Mākslinieka nummurs ir unikāls un viņa prasmes ir tiešām apbrīnas vērtas.

 

Tatjana un Ivans Romanovi/ Krievija- žonglieri- akrobāti, kuru nummurā izmantoti spilgti un orģināli paņēmieni .

 

Akrobātu grupa Igora Stynka/ Moldova vadībā- tie ir akrobāti uz atsperkārts, kuri laurus plūkuši neskaitāmos starptautiskos festivālos, tajā skaitā Itālijā, Ungārijā, Ķīnā un nupat Latvijā - festivāla ''Zelta Kārlis 2015'' GRAND PRIX. Ieguvēji.Tie ir jauni mākslinieki, kuri neatlaidīgi strādā un radoši pilnveido sevi, lai skatītājus pārsteigtu atkal un atkal.

 

Ekvilibristu grupa Alihana Alihanova vadībā no  Ņikuļina vārdā nosauktā Maskavas cirka „Na Cvetnom buļvare”'  demonstrēs šķietami neizdarāmas lietas nummuros Stalker un Strangers, kurus iestudējis slavenais cirka režisors Ruslans Ganejevs.

 

Kas gan būtu cirka izrāde bez burvju mākslinieka – slavenais burvju mākslinieks Kim Kenneth no Dānijas ar savu priekšnesumu Jums noteikti sagādās brīnumu un pārsteiguma pilnus brīžus.

 

Pirātu princese no Itālijas Jessica Caveagna izrādīsies  ekvilibriste, kura virtuozi darbojās ar nažiem un zobeniem.

 

Īpašs prieks par Latvijas Cirka māksliniekiem- Ina un Kristaps   ar jauniestudētu kostīmtransformācijas priekšnesumu ''Dīva viesnīcā'' ieguva starptautiskā festivālā ''Zelta Kārlis 2015'' bronzas gadalgu - tagad šo krāšņo priekšnesumu varēs vērot arī plaša Rīgas Cirka publika.       

 

Klauns Mihails Kotovs/ Krievija ir debitants solo klauna karjerā. Mākslinieks ir daudzu cirka festivālu dalībnieks un balvu īpašnieks. Viņš savos priekšnesumos izmanto priekšmetus, ko skatītāji izmanto santehnikā – viņa nummuros tie kļūst par citplanētiešu atribūtiem.

 

Savukārt klaunu duets no Itālijas Sergo un Davids liks publikai no sirds smieties- viņu priekšnesumi un asprātīgais humors nevienu neatstās vienaldzīgu.

           

Cirka izrādē skatītājus apburs aizraujoši cirka triki, neordināra horeogrāfija, ekspresija, gaismas specefekti un jautrība! Ekstremālu spēju akrobāti, gaisa vingrotāji, burvju mākslinieki, žonglieri un ekvilibristi kopā ar klauniem, deju grupu un Rīgas Cirka trio veidos krāšņu izrādi.

 

Jums tas ir jāredz- ieprieciniet savu ģimeni un draugus- pavadiet nedēļas nogali Rīgas Cirkā!

 

Izrādes garums ~ 2 stundas, starpbrīdis 15.minūtes.

 

Biļešu cenas no 7, 50 līdz 30  EUR  (bērniem līdz 5 gadiem, bez vietas, klēpī - 1,50 EUR).

 

Biļetes un Dāvanu kartes var iegādāties Rīgas Cirka kasē, Biļešu servisa tirdzniecības vietās visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv

 

www.cirks.lv