RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Anmary iekaro Eirovīziju seksīgā kleitā bez apakšveļas - EKSKLUZĪVI un PIKANTI FOTO

Anmary iekaro Eirovīziju seksīgā kleitā bez apakšveļas - EKSKLUZĪVI un PIKANTI FOTO
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 22.05.2012. 13:57

Fotogalerijā piedāvājam ieskatu, kā šonakt "lielajā" Eirovīzijā izskatīsies Anmary un kompozīcijas "Beautiful Song" bekvokālistes.

 

Kleita patiesi labi guļ uz mākslinieces auguma, Anmary šai tērpā uz skatuves jūtas ērti. Ārvalstu mediju pārstāvji apgalvo, ka no pelēkās dziedātāju masas ievērojuši skaisto meiteni no Latvijas, kas pusfināla mēģinājumā naktī uz otrdienu uzstājās bez apakšveļas.

 

Savukārt paši azerbaidžāņi ir sajūsmā par Lindas zilajām acīm, blondajiem matiem un apburošo smaidu. Tāpat arī viss Baku sabiedrības krējums runā par Anmary perfekto Azerbaidžānas tautasdziesmu izpildījumu.

 

Pēc Azerbaidžānas laika konkursa 1.pusfināla koncerts jaunajā Kristāla hallē sāksies tieši pusnaktī, bet Latvijas skatītāji to redzēs plkst. 22.00.

 

Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā šogad piedalās 42 valstis. Latvijas pārstāve Anmary ar dziesmu Beautiful Song piedalīsies pirmajā pusfinālā 22.maijā un uzstāsies ar ceturto kārtas numuru. Konkursa pirmajā pusfinālā Anmary būs jākonkurē ar Melnkalnes, Islandes, Grieķijas, Albānijas, Rumānijas, Šveices, Beļģijas, Somijas, Izraēlas, Sanmarīno, Kipras, Dānijas, Krievijas, Ungārijas, Austrijas, Moldovas un Īrijas pārstāvjiem.

 

Tiešraidi LTV 1.kanāla ēterā 22.maijā plkst. 21.15 sāks raidījums «Latvija, turam īkšķus!». Raidījumu vadīs dziedātāji un TV zvaigznes Jolanta Strikaite un Valters Frīdenbergs. Pirmā pusfināla tiešraide, kā arī tiešraides 24. un 26. maijā LTV 1. kanālā sāksies plkst. 22.00.