RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Latviešu valodā izdod grāmatu Kazahstānas prezidents

Latviešu valodā izdod grāmatu Kazahstānas prezidents
· 25.02.2015. 22:12

27. februārī plkst. 11.15 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā "Latvijas Grāmatu izstādes 2015" atklāšanas ietvaros Kultūras stendā notiks Kazahstānas Republikas prezidenta Nursultana Nazarbajeva pirmās latviešu valodā izdotās grāmatas „G-Global. XXI gadsimta pasaule” prezentācija.

 

Piedalīsies Kazahstānas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Bauržans Mukhamedžhanovs.

 

Savā grāmatā Kazahstānas Republikas prezidents Nursultans Nazarbajevs pievēršas globālām mūsdienu dzīves problēmām. Katra nodaļa sīkāk apskata Kazahstānas iniciatīvu G-GLOBAL, kas balstās uz pieciem principiem - „evolūcija un atteikšanās no revolucionārām izmaiņām politikā”, „taisnīgums, vienlīdzība, saskaņa”, „globālā iecietība un uzticēšanās”, „globālā caurskatāmība”, „konstruktīvā multipolaritāte”.

 

Grāmata „G-Global. XXI gadsimta pasauleir domāta plašai lasītāju auditorijai. Kazahstānas prezidenta grāmatas izdošana latviešu valodā ir svarīgs notikums uzticēšanās pilnu kaimiņattiecību veidošanā starp Latviju un Kazahstānu. Tā pierāda arī Kazahstānas interesi par mūsu valsti, kā arī Baltijas valstu reģionu. Grāmatas atvēršana kļūs par nozīmīgu notikumu abu valstu attiecībās un iegūs plašu rezonansi ne tikai Latvijā, bet arī Kazahstānā.

 

Daļa tirāžas nonāks Latvijas augstskolās, bibliotēkās, zinātniskajos un pētniecības centros.

 

Grāmatas „G-Global. XXI gadsimta pasaule” iznākšanai veltītā pasākuma goda viesi būs Kazahstānas Mazo un vidējo uzņēmumu attīstības asociācijas un Kazahstānas Brīvo ekonomisko zonu asociācijas vadība.

 

Grāmatas izdevēji ir Baltijas un Kazahstānas ekonomiskās attīstības asociācija un izdevniecība Media PRO1, atbalstītāji - Kazahstānas vēstniecība Latvijā un Latvijas-Kazahstānas biznesa klubs. N.Nazarbajeva grāmatas «G-Global. XXI gadsimta pasaule» prezentācijas pasākuma ģenerālpartneris ir Baltikums Bank.

 

Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatnieku ģildi un Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.

Sekojiet mums:

 

www.facebook.com/latvijasgramatu.izstade?fref=ts

 

twitter.com/gramatu_izstade

 

Darba laiks:


27. februāris–28.februāris 10.00–18.00
1. marts 10.00–17.00

Biļetes cena: 1 EUR
Pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecības, ieeja ir bez maksas.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja izstādē ir bez maksas.
Ar izstādes “Skola 2015” biļeti ieeja “Latvijas Grāmatu izstādē 2015” – bez maksas.