RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Vairāki tūkstoši apmeklē erotiskāko šovu Latvijā

Vairāki tūkstoši apmeklē erotiskāko šovu Latvijā
· 25.02.2015. 22:41

Kārdinoši augumi, pikanti priekšnesumi un traki pavedinošas izdarības – to visu brīvā un erotiskā atmosfērā varēja baudīt 17. starptautiskajā erotikas festivālā „Erots 2015”, kas noslēdzās 22. februāra agrā rītā.

 

Karsti priekšnesumi, slapjas izklaides un jaunākās intīmpreces

 

Divus vakarus un naktis erotikas cienītājiem hallē Nr. 2 bija iespēja vērot kaislīgus šovus, iepazīties ar plašu intīmpreču klāstu, fotografēties kopā ar iespaidīgu zelta locekli un piedalīties atraktīvos skatītāju konkursos, laimējot prezervatīvus, lubrikantus, vibratorus un citus erotiskus nieciņus. Divi laimīgie apmeklētāji mājās devās ar „One Touch” sarūpētu prezervatīvu lādi.

 

Krāšņus, seksuālus un enerģiskus šovus šogad uz vairākām skatuvēm demonstrēja mākslinieki no Latvijas, Polijas, Vācijas, Ungārijas un Francijas.

 

Viena no gaidītākajām „Erots 2015” zvaigznēm bija aziātu izcelsmes pornoaktrise PussyKat no Francijas. Iejutusies romantiskas geišas un nerātnas skolnieces tēlā, viņa priecēja apmeklētājus ar uzbudinošiem un izjustiem šoviem, ļaujot doties neprātīgā seksuālo fantāziju lidojumā.

 

Skaļas daiļā dzimuma ovācijas izpelnījās šokolādes zēns Gregory no Vācijas, kas šoreiz bija izvēlējies iejusties seksīga policista un citplanētieša lomā. Dažām laimīgajām skatītājām bija pat iespēja pievienoties Gregory uz skatuves un izbaudīt viņa sniegto klēpja deju! Savukārt, kad uz skatuves nāca striptīza šovgrupas „Army of Lovers” puiši, gaisā virmoja traki erotiska spriedze. Viņu seksīgie torsi un izjustās kustības vēl ilgi paliks atmiņā!

 

Ar kaislīgi erotisku lesbiešu šovu apmeklētājus kārdināja divas ungāru daiļavas – Kyra Black un Dorothy Black. Viņu priekšnesumā netrūka pikantu kustību un seksa rotaļlietu, un tas viss stiprā dzimuma acīm lika iemirdzēties patiesā priekā. Baudpilnu priekšnesumu bija sagādājušas arī „Show Girls” meitenes no Polijas. Tērpušās kā pludmales glābējas, viņas krietni ātri atbrīvojās no pieticīgā apģērba un bija gatavas glābt iekarsušos apmeklētājus.

 

Savukārt tie, kam ir tuvākas asākas izjūtas, pulcējās pie afterparty.lv skatuves un baudīja lomu spēles ar ekstrēmi uzbudinošiem pakļaušanas un spīdzināšanas elementiem pašmāju mākslinieku Pain[pro]test izpildījumā.

 

Pēc ilgāka laika šogad festivālā atgriezās apmeklētāju iemīļotais slapjo T-kreklu un šortu konkurss. Slapjajās izdarībās bija gatavi mesties tikai paši drosmīgākie apmeklētāji, toties ar kādu entuziasmu viņi to darīja! Un kurš gan ir teicis, ka latvieši ir kūtra tauta!

 

Paralēli iespaidīgajai šovprogrammai apmeklētāji varēja iepazīties ar plašu intīmpreču klāstu, ko prezentēja uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Zviedrijas, Dānijas, Luksemburgas un citām valstīm, – sākot no jaunākajiem vibratoru modeļiem baudas gūšanai vienatnē līdz pat BDSM aksesuāriem asāku izjūtu cienītājiem rotaļām divatā.

 

Klubu deju zālē – enerģiski šovi un interaktīvas izklaides

 

Paralēli erotikas festivālam hallē Nr. 1 jau trešo reizi norisinājās Latvijā vienīgā klubu deju konkursa „Club Dance Queen & King 2015” fināls. Tajā bija iespējams sacensties divās kategorijās: PRO kategorijā sacentās profesionāļi, deju skolu, studiju un klubu pārstāvji, savukārt HOBBY kategorijā – neprofesionāli dejotāji un amatieri. Šī gada konkursa tematika bija MAGIC, un dalībnieku priekšnesumi nenoliedzami bija maģiski. Vēlies uzzināt uzvarētāju vārdus? Tad ielūkojies šeit: www.clubdance.lv/

 

Klubu deju zāles apmeklētāji varēja vērot ne vien konkursa „Club Dance Queen & King 2015” finālu, bet arī baudīt profesionālu mūziķu un dejotāju sniegumu, piedalīties interaktīvās deju meistarklasēs un nesteidzīgi atpūsties lounge zonā. Neizpalika arī mielošanās ar suši no kādas seksīgas meitenes auguma!

 

18. erotikas izstāde-festivāls „Erots 2016” notiks 2016. gada 19. un 20. februārī Ķīpsalā.

 

Izstādi-festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma “Z un Z” – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls “Kupidons plus”. Pasākumu atbalsta “One touch” prezervatīvi, tūrisma operators „Prieks Tūre” un Cēsu alus.